354721_873

به گزارش کانی پرس؛ به دنبال انتشار خبری در پایگاه خبری کانی پرس و همچنین دیگر رسانه های منطقه مبنی بر معرفی فرماندار جدید بوکان طی چند روز آینده، منفعط طلبان طی ۲۴ ساعت گذشته اقدام به انتشار پست های در فضای مجازی کردند که نشان می دهد که عملا با انتخاب فرمانداری فساد ستیز […]

به گزارش کانی پرس؛ به دنبال انتشار خبری در پایگاه خبری کانی پرس و همچنین دیگر رسانه های منطقه مبنی بر معرفی فرماندار جدید بوکان طی چند روز آینده، منفعط طلبان طی ۲۴ ساعت گذشته اقدام به انتشار پست های در فضای مجازی کردند که نشان می دهد که عملا با انتخاب فرمانداری فساد ستیز و عمل گرا در شهرستان مخالف هستند
از نکات جالب این یادداشت ها که به کرات دیده می شود توهین به بدنه آموزش و پرورش شهرستان بوکان است که متاسفانه نشان از نااگاهی این افراد دارد.
این افراد آگاهانه و یا ناآگاهانه اغراض شخصی خود نسبت به یکی از مسئولان گذشته شهرستانی که اکنون ۶ سال است حوزه سیاسی شهر را ترک کرده را به مدیریت فعلی و بدنه اموزش و پرورش ربط می دهند که نشان بارزی از ترس این افراد برای روی کار آمدن مدیری عمل گرا، ضد نورچشمی ها و فساد ستیز است.
هرچند نباید از این مهم گذشت که ۳ماه گذشته را باید بهترین و طلائی ترین دوران مدیریت دولت تدبیر و امید در شهرستان دانست که با حضور سرپرستی جوان و کاری بسیاری از گره های کور شهرستان برطرف شده است.
هرچند همانند ۶ سال گذشته باز نکته بارز و منفی این مدیریت نیز، نگاه ویژه به منفعط طلبان و بعضی ازنور چشمی ها بوده است که دست بر قضی یکی از مهم ترین دلایل تغییر مدیریت کنونی از سوی استاندار (به قول دوستان) فساد ستیز کوتاه کردن دست همین افراد سود جو بوده است.
بی تردید یادداشت های منتشر شده که عملا نشان از تسویه حساب های شخصی و سود جویی سازمان یافته ای می دهد مدیریت بسیار کارامد آموزش و پرورش بوکان را که مورد رضایت عموم فرهنگیان و دانش آموزان بوده را زیر سئوال برده و با انتشار سخنان دروغ سعی در فرافکنی دارند.
در اینجا انتشار چند نکته مهم در باره مدیریت کنونی آموزش و پرورش لازم است.
بی شک فساد ستیزی و عملگرا بودن و همچنین مستقل بودن از بارز ترین نکات شخصیتی وی به شمار می آید که باید در کنار ان به واقع بینی وی نیز اشاره کرد که در تمام سخنرانی ها به کمبود های حوزه مدیریتی خود بدون واهمه اشاره کرده است.
مدیریت طلائی بوکان طی ۳ ماه گذشته بر کسی پوشیده نیست اما سودجویان عملا با حمایت از سرپرست کنونی فرمانداری استاندار را مقاید به تغییر کردند.
در پایان باید گفت خبر انتخاب فرماندار چه درست باشد و چه غلت باید بر این مهم تاکید کرد، هر مدیری که علیه نور چشمی ها و منفعط طلبان و سود جویان در حوزه مسئولیتی خود مبارزه کند بی تردید مورد استقبال و حمایت مردم خواهد بود حال ان فرد سرپرست کنونی فرمانداری باشد و یا هر مسئول دیگری

انتهای پیام/خ