1

به گزارش کانی پرس؛ در پنجمین روز از فعالیت کمپین جمع آوری کمک برای خانواده حادثه دیده در انفجار منطقه عشایر که به همت سازمان مردم نهاد سروشتی شاره که م و مسجد معراج راه اندازی شد، این کمکها به بیش از ۵۰ میلیون تومان رسید. عبدالله اسفندیاری ماموستای مسجد معراج (منطقه عشایر) غروب روز […]

به گزارش کانی پرس؛ در پنجمین روز از فعالیت کمپین جمع آوری کمک برای خانواده حادثه دیده در انفجار منطقه عشایر که به همت سازمان مردم نهاد سروشتی شاره که م و مسجد معراج راه اندازی شد، این کمکها به بیش از ۵۰ میلیون تومان رسید.

عبدالله اسفندیاری ماموستای مسجد معراج (منطقه عشایر) غروب روز شنبه(هشتم تیرماه) گفت: شهروندان خیر تا این لحظه پنجاه میلیون و ۶۱۸ هزار تومان به خانواده حادثه دیده در انفجار منطقه عشایر کمک کرده اند.

وی افزود: ۱۸میلیون و پانصد هزار تومان این کمکها به شماره حساب اعلام شده واریز شده است. هشت میلیون و ۴۵۰ هزار تومان به صورت دستی تحویل مسجد معراج داده شده و ۲۳میلیون و ۶۶۸ هزار تومان نیزاز طریق ایجاد صندوقهای سیار در مساجد سطح شهر و روستاها جمع آوری شد.

فعالیت این کمپین صبح روز دوشنبه ۱۰ تیرماه خاتمه می یابد و همزمان در گزارشی کامل، میزان کمکهای جمع آوری شده و نحوه تحویل آنها به خانواده حادثه دیده، در اختیار افکار عمومی قرار می گیرد.

دو هفته قبل، منزل مسکونی یکی از همشهریانمان بر اثر نشت گاز از خودرو منفجر شد.این انفجار خسارات زیادی را به منزل کرایه ای این همشهری و منازل اطراف وارد کرد. این همشهری حادثه دیده به همراه زن و دوفرزند خردسالش به علت سوختگیهای ناشی از انفجار در بیمارستانی در ارومیه بستری شدند.

کمپین سروشتی شاره که م با هماهنگی با امام مسجد معراج و خانواده رسول زاده (خانواده حادثه دیده ) کمپین جمع آوری کمک برای آن خانواده مصیبت دیده را دایر کرده است.

انتهای پیام/خ
photo_۲۰۱۹-۰۶-۱۹_۰۹-۵۷-۱۵