به گزارش کانی پرس؛امام جمعه بوکان در خطبه‌های امروز نماز جمعه که با حضور گسترده نمازگزاران در مسجد جامع این شهر برگزار شد با اشاره به هفته قوه قضاییه و شهادت مظلومانه ایت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران وفادار انقلاب عنوان کرد: هفتم تیر روزی است که ملت ایران می توانند مظلومیت خود […]

به گزارش کانی پرس؛امام جمعه بوکان در خطبه‌های امروز نماز جمعه که با حضور گسترده نمازگزاران در مسجد جامع این شهر برگزار شد با اشاره به هفته قوه قضاییه و شهادت مظلومانه ایت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران وفادار انقلاب عنوان کرد: هفتم تیر روزی است که ملت ایران می توانند مظلومیت خود را در جهان فریاد بزند.
ماموستا ملا عباس احمدی افزود: حادثه هفتم تیر و شهادت آیت االه بهشتی و یاران وفادار انقلاب نشان می دهد که دشمنان قسم خورده انقلاب برای سرنگونی این نظام مقدس از هیچ تلاشی کوتاهی نکرده اند .
وی با اشاره به نام گذاری این هفته به عنوان هفته قوه قضاییه عنوان کرد: هفته قوه قضاییه فرصت بسیار مغتنمی و مهمی برای افزایش اعتماد و امید عمومی جامعه به دستگاه قضایی است همچنان که آیت الله بهشتی نیز بر سر همین راه توسط منافقین کوردل به شهادت رسید.
امام جمعه بوکان با بیان اینکه قوه قضاییه در مبارزه و تلاش برای از بین بردن زمینه فساد وظیفه بسیار سنگینی دارد، گفت: این قوه باید قاطعانه با مفسدان اقتصادی که همانند زالو خون مردم را می مکند برخورد کند.
وی در پایان این بخش از سخنان خود تصریح کرد: قضاتی که در راه عدالت گام بر می دارند نزد خدا و خلق خدا عزیزند و قضاتی که در غیر این راه هستند امید است که هدایت شوند
ماموستا ملا عباس احمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته صرفه جویی در اب نیز گفت: از مردم این شهرستان انتظار می رود که باتوجه به فصل تابستان در مصرف آب و برق مدیریت کنند.
وی ادامه داد: خوشبختانه شاهد تلاش خستگی ناپذیری از سوی مسئولان شهرستانی در راستای تامین آب شرب و برق هستیم که این مهم هنگامی به نتیجه می رسد که مردم نیز در مصرف این دو نعمت خدادای صرفه جویی را رعایت کنند.
انتهای پیام/خ