156421156

به گزارش کانی پرس؛ بی احتیاطی و انحراف به چپ خودرو در بوکان ۷ کشته و زخمی بر جای گذاشت. در همین رابطه فرمانده نیروی انتظامی بوکان در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: برابر اخبار واسله از سوی همشهریان بوکانی در رابطه با برخورد دو خودروی سواری با هم در محور روستایی شهریکند بلافاصله تیمی […]

به گزارش کانی پرس؛ بی احتیاطی و انحراف به چپ خودرو در بوکان ۷ کشته و زخمی بر جای گذاشت.
در همین رابطه فرمانده نیروی انتظامی بوکان در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: برابر اخبار واسله از سوی همشهریان بوکانی در رابطه با برخورد دو خودروی سواری با هم در محور روستایی شهریکند بلافاصله تیمی از نیروی انتظامی به محل اعلامی اعزام شد.
سرهنگ کاراگاه مجید محبعلی افزود: متاسفانه در این تصادف که بین دو خودروی سواری پژو ۴۰۵ و پارس با ۷ سرنشین روی داد هر دو راننده خودرذو به علت شدت تثادف جان خود را از دست دادند و ۵ نفر دیگر نیز مصدوم شدند.
وی علت حادثه را بی احتیاطی و انحراف به چپ خودروی ۴۰۵ عنوان کرد و ادامه داد: کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه را بی احتیاطی و انحراف به چپ از سوی راننده سواری پژو ۴۰۵ اعلام کردند.
راه های روستای بوکان با عرض کم، نبود شانه خاکی، و عدم استاندارد های لازمه هر ساله شاهد بروز تصادفات بسیاری هستند که نیاز است متولیان امر وردی جدی به این حوزه داشته باشند.
انتهای پیام/خ