8

به گزارش کانی پرس، همزمان با سراسر جهان اسلام و ایران اسلامی مردم روزه دار بوکانی با حضور در راهپیمایی روز قدس به معامله قرن گفتند. در این راهپیمایی که از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد مردم و مسئولان روزه دار بوکانی با پیمودن مسیر ۳ کیلومتری چهار راه اطلاعات تا میدان فرمانداری این شهر […]

به گزارش کانی پرس، همزمان با سراسر جهان اسلام و ایران اسلامی مردم روزه دار بوکانی با حضور در راهپیمایی روز قدس به معامله قرن <نه> گفتند.
در این راهپیمایی که از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد مردم و مسئولان روزه دار بوکانی با پیمودن مسیر ۳ کیلومتری چهار راه اطلاعات تا میدان فرمانداری این شهر با سردادن شعارهای همچون مرگ بر امریکا، مرگ بر رژیم صیهونیستی و نه به معامله قرن خیانت چندین کشور مرتجع عربی به ارمان های فلسطین را نیز به شدت محکوم کردند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بوکان در جمع پرشور حاضرین در راهپیمایی امروز روز جهانی قدس عنوان کرد: دشمنان اسلام از ۷۰ سال پیش به دنبال اجرای کردن معامله قرن بودند و نتوانسته اند آن را اجرای کنند و اکنون نیز این معامله هرگز سر نخواهد گرفت.
حجت الاسلام ایمانی با بیان اینکه برآیند تغییرات فعلی رژیم صهیونیستی این است که نیروی مقاومت قدرت بیشتری یافته، بیداری مسلمان‌ها بیشتر شده و طرح‌های سازشی همچون معامله قرن دیگر نمی تواند رژیم صیهونیستی را از انحلال و نابودی نجات دهد.
وی تصریح کرد: امریکا، رژیم صیهونیستی و چند دول عربی مرتجع از جمله عربستان با هزینه های ملیارد دلاری و تشکیل گروهک های تروریستی همچون النصره و داعش سعی داشتند خط مقاومت در برابر رژیم صیهونیستی را بشکنند اما همگان دیدند که مقاومت در این نبرد پیروز شد و این بشارتی است که همه بدانند تا مقاومت باشد معامله ای بر سر قدس شریف و فلسطین عزیز سر نخواهد گرفت.
ایمانی عنوان کرد: امریکایی‌ها و عربستان سعودی با جنگ روانی که این روزها بر ایران اسلامی تحمیل کردند قصد دارند ذهن‌ها را از مسأله فلسطین به مسأله‌ای دیگر منحرف کنند که همه در این روز مبارک حضور میلیونی مردم روزه دار کشور را در راهپیمایی روز جهانی قدس دیدیم که این مهم نشان می دهد ارمان فلسطین در میان ایرانیان ریشه دوانده و غیر قابل انحراف است.


انتهای پیام/