9995971_291

در آستانه روز جهانی قدس مسئولان، نهاد‌ها، سازمان‌‌ها، ارگان‌ها و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی بوکان در گفتگو با خبر نگار کانی پرس از مردم انقلابی این شهرستان برای حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند. امام جمعه بوکان با دعوت از آحاد مردم بوکان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی […]

در آستانه روز جهانی قدس مسئولان، نهاد‌ها، سازمان‌‌ها، ارگان‌ها و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی بوکان در گفتگو با خبر نگار کانی پرس از مردم انقلابی این شهرستان برای حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.
امام جمعه بوکان با دعوت از آحاد مردم بوکان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس به خبر نگار کانی پرس گفت: لازم و ضروری است روز جهانی قدس را مقدس شمرده و امسال با توجه به اینکه دشمنان اسلام متحدتر شده‌اند باید راهپیمایی روز قدس باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود و دشمنان را محکوم کرده و اظهار انزجار کنیم.

ماموستا ملا عباس احمدی افزود: قدس قبله اول مسلمین جهان است که اکنون در محاصره خونخوار ترین رژیم جعلی دنیا قرار دارد که نیاز است برای آزادی آن همه مسلمانان جهان با پیروی از فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) برای به پا خیزند.

وی با دعوت از آحاد مردم و مسئولان به حضور پرشور در مراسمات روز جهانی قدس، گفت: همه مسلمانان در روزهای که استکبار جهانی با حمایت کشورهای مرتجع عربی در حال راه اندای معامله قرن است با وحدت و یکپارچگی ضربه محکمی به این طرح شیطانی خواهد زد و ضربه محکمی بر استکبار جهانی وارد خواهند کرد

سرپرست فرمانداری بوکان نیز در گفتگو با کانی پرس عنوان کرد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس در شرایطی از راه می رسد که مسأله معامله قرن بر سر قدس شریف و فلسطین به عنوان مهمترین دغدغه جهان اسلام، است.
لقمان خسرو پور تصریح کرد: فلسطین همچنان سمبل همبستگی ونقطه ثقل وحدت اسلامی در رویارویی با رژیم اشغالگر قدس ونمادی از مقابله مسلمانان ومستضعفان جهان با طرح های استکباری می باشد.

وی ادامه داد: مشت های گره کرده روزه دار در آخرین جمعه رمضان ۱۴۴۰قمری و۱۳۹۷شمسی با مشت های گره کرده نه به معامله قرن را فریاد خواهند زد.

سرپرست فرمانداری بوکان خاطر نشان کرد: روز قدس روز نه به معامله قرن و تقویت فرهنگ مبارزه بی امان با صهیونیسم جهانی است وبه همین جهت ضمن محکوم کردن حملات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس وکشتار مسلمانان بی دفاع فلسطین ،از عموم مردم مومن وروزه دار شهرستان بوکان می خواهیم تا با حضور دشمن شکن وقاطع در راهپیمایی روز قدس، از ملت مظلوم وبی دفاع فلسطین حمایت نمایید.
همچنین فرمانده سپاه بوکان گفت: طی بیانیه ای از همه‌ی اقشار مردم می خواهیم با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت و همبستگی خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کنند.
این بیانیه بدین شرح می باشد: راهپیمایی روز قدس امسال علاوه بر نمایش وحدت اسلامی و قدرت محور مقاومت، موید شکست جدیدترین توطئه آمریکا و رژیم صهیونیستی موسوم به معامله قرن است که برای تصرف قدس شریف به عنوان قبله اول مسلمین و محاصره کامل فلسطینیان و راحت کردن کاربرای نابود کردن آنان مطرح شده است .
اگرچه هدف اولیه طرح معامله قرن، نابودی جریان مقاومت در سرزمین های اشغالی، تامین امنیت رژیم صهیونیستی است، اما خیانت حکام مرتجع عربی با همکاری در پیشبرد نقشه محور غربی نشان می دهد که معامله قرن تنها بدنبال یکسره کردن نام و نشان فلسطین و مقاومت نیست واهداف این طرح تنها در فلسطین خلاصه نمی شود ؛ بلکه از آنجا آغاز می شود .
راهبرد منطقه ای آمریکا برآنست تا با معامله قرن ، ائتلافی متشکل از کشورهای غربی و عربی ، جبهه قدرتمندی علیه ایران ایجاد کند .
پاسخ کوبنده رزمندگان مقاومت درسالهای اخیر به حملات صهیونیست ها و خصوصا پیروزی ۴۸ ساعته اخیرا بر رژیم صهیونیستی با عبور از سپر ادعایی گنبدآهنین و فرار صهیونیست ها به پناهگاه ها نشان داد که مقاومت اجازه نخواهددادمعامله قرن اتفاق بیفتد .
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوکان ضمن محکوم نمودن اقدمات و جنایات آمریکا و غده سرطانی اسرائیل و حمایت از آرمان رهایی قدس شریف و دفاع از مردم مظلوم فلسطین ، از همه اقشارمختلف مردم روزه دار و انقلابی بوکان خصوصا اقشار مختلف بسیج ، فرهنگیان ، دانش آموزان، دانشجویان ، اساتید،هنرمندان،اصحاب قلم و رسانه ،طلاب و روحانیون،اصناف و بازاریان، عشایر ، کارگران و کارمندان ،جامعه پزشکی،مهندسین،وکلا و حقوقدانان، ورزشکاران و غیره جهت حضورحماسی و دشمن شکن در تظاهرات روزجهانی قدس دعوت می نماید تا بار دیگر با فریادهای مرگ برآمریکا و مرگ براسرائیل ، حمایت و همبستگی خود را از مردم مظلوم فلسطین تا رهایی قدس شریف ازچنگال دژخیمان اعلام نمایند .
سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی فرمانده انتظامی بوکان در آستانه بزرگترین اجتماع مسلمانان جهان پیامی بشرح ذیل صادر نمودند:
روز قدس ، روز وحدت و همگرایی همه ملت های مسلمان و آزادیخواه جهان برای آزادی قدس شریف و ایستادگی در برابر یاوه گویی ها و زیاده خواهی های استکبار جهانی و سردمداران جهانخوار آن است.
سرهنگ محبعلی گفت :خانواده بزرگ نیروی انتظامی در بوکان همصدا با امت اسلامی در سراسر کشور و بصورت گسترده در این اجتماع عظیم مردمی مشارکت نموده ویکبار دیگر عزت و اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان خواهند کشید.
رئیس اداره آموزش و پرورش بوکان نیز در گفتگو با کانی پرس روز جهانی قدس را نماد ظلم ستیزی مردم ایران دانست و اظهار کرد: در حالی که استکبار جهانی در حال راه اندازی معامله قرن است وظیفه ما مسلمانان بیش از هر زمانی حمایت از آرمان های فلسطین است.
سلیمان مام عزیزی افزود: همه با هم در اخرین جمعه ماه مبارک رمضان در برابر ظلم خواهیم ایستاد و با صفوف به هم تنیده خود نشان خواهیم دادکه فلسطین تنها نیست و معامله قرن نیز تنها خیالی خام برای دشمنان اسلام است.
وی افزود: فرهنگیان، و دانش آموزان بوکانی همچون سال های گذشته با حضور چر رنگ خود در روز جهانی قدس بار دیگر هیبت پوشالی رژیم صیهونیستی را در هم خواهند شکست.
پیام دعوت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
بسم الله الرحمن الرحیم
بی تردید ، امام خمینی (ره) با حرکت عظیم و تاریخی خویش ، نقش عظمت اسلام و مسلمانان را در جای جای گیتی ترسیم نمود و به نجات مظلومان جهان کمر بست ، تخت فرعون های زمان را لرزاند و دل مستضعفان را به نور امید روشن ساخت . امام (ره) به عنوان نمونه بارز یک رهبر اسلامی ، پرچم قرآن را در جهان برافراشت و ملت ایران را از اسارت بیگانگان نجات داد و نور امید را در دل ملت های تحت ستم، زنده ساخت
حضرت امام (ره) برای دفاع از حقانیت مردم مظلوم فلسطین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامید، تا در این روز امت اسلامی با اتحاد و همبستگی در مقابل رژیم غاصب اسرائیل صف آرایی کنند . روز قدس امسال از اهمیت و حساسیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که نظام سلطه در صدد است، معامله قرن را به انجام برساند و صدالبته با هوشیاری، بصیرت و اتحاد امت اسلامی با راهنمایی های مقام معظم رهبری ،هرگز این دسیسه تحقق پیدا نخواهد کرد . رهبری فرمودند :مسئله روز قدس امسال از هر سال مهم‌تر است. البته مسئله‌ی فلسطین یک مسئله‌ی اساسی است و مخصوص دولتها و کشورهای اسلامی هم نیست. مسئله‌ی فلسطین یک مسئله‌ی انسانی است. لذا اینجانب با درک حساسیت موضوع در این مقطع زمانی ، از همه آحاد مردم عزیز و شریف بوکان به ویژه جامعه دانشگاهی دعوت می نمایم تا با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس از حقانیت مردم مظلوم فلسطین دفاع نمایند.
دکتر انور ضیائی

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بوکان نیز گفت: ابتکار بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس نشان‌دهنده بینش والای امام خمینی (ره) و تقویت ‌کننده وحدت و هم دلی جهان اسلام علیه ظالمان جهانی است.

ایمانی تصریح کرد: روز جهانی قدس تنها حمایت از مردم فلسطین نیست بلکه پیام‌آورعدالت‌خواهی و آزادی‌طلبی ملت های مظلوم جهان در برابر اندیشه های ظالم و خونخوار جهان است.

وی اظهار کرد: مردم همیشه درصحنه بوکان همگام با ملت بزرگ ایران اسلامی همچون سال های گذشته در روز جهانی قدس با حضور پرشور خود نشان خواهند داد که هنوز پیرو امام امت و پشت سررهبر معظم انقلاب برای حمایت از مظلومان جهان ایستادند.

همچنین روسای دانشگاه های پیام نور و آزاد اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا، شهردار، مسئول بسیج دانش آموزی، آب و فاضلاب شهری و روستایی، شهردار گذشته بوکان « سلیمان فیضی» فرماندار دولت های نهم و دهم، ابراهیم عثمانی مدیر مسئول ماهنامه موج ورزشی و بوکان انلاین اداره ورزش و جوانان در این شهرستان و … در گفتگو با خبر نگار کانی پرس ضمن دعوت از قشر های مختلف مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کردند: هم پا و هم دوش با مردم شهید پرور و انققلابی بوکان با حضور خود و پرسنل تحت امر روز جهانی قدس ۹۴ را به روز مرگ رژیم ظالم صیهونیستی تبدیل خواهند کرد.

وعده دیدار ما روز جمعه مورخه ۱۰/۳/۹۸ مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس

انتهای پیام/ر