پلمپ 41 جایگاه سی.ان.جی در آذربایجان غربی-1

به گزارش کانی پرس؛ با گذشت تنها چند روز از ماجرای پرداخت وام های میلیاردی به نور چشمی ها و ژن های خوب در بوکان توسط مسئولان ارشد شهرستانی طی سال ۹۷ این بار تخلفی دیگر در حوزه مدیریتی شهرستان رسانه ای می شود. اعطای امتیاز cng در خیابان کمربندی بوکان به یکی از نور […]

به گزارش کانی پرس؛ با گذشت تنها چند روز از ماجرای پرداخت وام های میلیاردی به نور چشمی ها و ژن های خوب در بوکان توسط مسئولان ارشد شهرستانی طی سال ۹۷ این بار تخلفی دیگر در حوزه مدیریتی شهرستان رسانه ای می شود.
اعطای امتیاز cng در خیابان کمربندی بوکان به یکی از نور چشمی های اقای نماینده جدید ترین تخلف در حوزه شهرستان است که روز یک شنبه و در جلسه شورای ترافیک شهرستان مورد بحث قرار گرفت.
cng مورد نظر که امتیاز آن متعلق به یکی از ژن های خوب است بدون در نظر گرفتن استعلامات از ارگانهای مربوطه در سطح شهرستان موفق به اخذ مجوز تاسیس و فعالیت شده است
بی شک اخذ مجوز هی لازمه در سطح استان برای تاسیس جایگاه مورد نظر و عبور از فرایند های قانونی نشان می دهد که لابی های گسترده ای توسط افرادی با نفوذ در حوزه مدیریت استان برای آن انجام گرفته است.
حال با نگاهی به نام اختصاصی جایگاه cng مورد نظر به خوبی می توان بسیاری از جواب ها را گرفت که چه کس یا کسانی در فرایند اخذ مجوزهای لازمه برای احداث این مکان با عبور از قانون قانون شکنی کردند.
جدای از این که برای ایجاد این جایگاه هیچ تایدیه ای از شهرستان گرفته نشده نحوه واگذاری زمین آن نیز طی سال های گذشته شائبه های فراوانی را در میان مردم ایجاد کرده است.
زمین این جایگاه در زمین های پارک موتری شهرداری قرار دارد که به گفته منبعی خبری که نخواست نامش فاش شود متری ۴۰۰ هزار تومان آن هم از سوی مسکن و شهرسازی به فرد مورد نظر فروخته شده است در حالی که قیمت کارشناسی زمین های آن منطقه در هر متر بیش از ۲ میلیون و یا شابد بیشتر از آن نیز باشد.
نکته سئوال برانگیز دیگر اینکه همانطور که گفته شد این زمین در محدوده پارک موتری شهرداری بوکان قرار دارد در حالی که شهردار بوکان عنوان کرده که مالکیت این زمین بر عهده مسکن و شهرسازی است که این خود می توانند بحث جداگانه ای را در چگونگی نوع فروش این زمین به فرد مورد نظر باز کند.
بی شک کلیه مراحل احداث این جایگاه دارای اشکالات قانونی بوده تا جایی که فرمانده نیروی انتظامی بوکان نیر صراحتا صبح روز یک شنبه و در جلسه شورای ترافیک اعلام کرد: فعالیت این جایگاه غیر قانونی است و باید با مجوز قضایی جلوی فعالیت آن گرفته شود.
سرهنگ کاراگاه مجید محبعلی ادامه داد: برای ایجاد این جایگاه هیچ تایدیه ای از شهرستان گرفته نشده و تمامی مصوبات آن از استان اخذ شده و این امر باعث مشکلات فراوانی برای شهر و ترافیک این منطقه شده است.
بی شک رد پای بعضی از مسئولان وقت و کنونی شهرستان بوکان در چگونگی کسب مجوزهای لازمه برای این احداث این cng عیان است هر چند این مهم در بوکان طی ۵ سال گذشته کاملا به فرایندی عادی تبدیل شده است همچنان که اعطای وام های میلیاردی به نور چشمی ها و استخدامی های فله ای در بیمارستان و دیگر ادارات بوکان کاملا برای این مسئولان امری عادی بوده است.
امید است مسئولان سازمان بازرسی کل کشور و همچنین مراجع محترم قضایی با ورود به پروند تخلفات گسترده صورت گرفته در حوزه مدیریتی بوکان از پایمال شدن حق الناص جلوگیری کنند.

انتهای پیام/خ