82357888-71270167

به گزارش کانی پرس؛ امام جمعه بوکان ظهر امروز و در خطبه های نماز جمعه بوکان که با حضور جمع کثیری از نماز گزاران بوکانی در مسجد جامع این شهر برگزار شد با محکومیت اقدامات امریکا در قبال جمهوری اسلامی عنوان کرد؛ بی تردید و با هوشیاری و وحدت مردم و مسولان, تمام دسیسه های […]

به گزارش کانی پرس؛ امام جمعه بوکان ظهر امروز و در خطبه های نماز جمعه بوکان که با حضور جمع کثیری از نماز گزاران بوکانی در مسجد جامع این شهر برگزار شد با محکومیت اقدامات امریکا در قبال جمهوری اسلامی عنوان کرد؛ بی تردید و با هوشیاری و وحدت مردم و مسولان, تمام دسیسه های امریکایی ها در قبال نظام جمهوری اسلامی شکست خواهد کرد.
ماموستا ملا عباس احمدی افزود؛ همچنان که رهبر معظم انقلاب بارها در سخنرانی های خود فرموده اند, امریکا قابل اعتماد نیست و حال این مهم را همه مردم و مسولان به چشم خود دیدند.
امام جمعه بوکان ادامه دادند؛ مهترین راه کار در مقابله با تمام دشمنی های امریکا تلاش هزار برابری مسولان برای رفع مشکلات مردم است.
وی تصریح کرد؛ بی تردید مسولان کشور در راستای رفاه مردم نباید از هیچ تلاشی کوتاهی کنند و باید تمام توان خود را در رفع مشکلات مردم به کار گیرند
همچنین پیش از خطبه های نماز جمعه بوکان فرمانده سپاه شهرستان در سخنانی ضمن گرامی داشت هفته بسیج سازندگی با اشاره به خدمات این نهاد مقدس در شهرستان بوکان عنوان کرد؛ طی سال گذشته بسیج سازندگی سپاه بوکان با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) توانست ۱۰ باب منزل مدد جویی را احداث و تحویل مدد جویان دهد.
سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی تصریح کرد؛بسیج سازندگی بوکان طی ۵ سال گذشته توانسته استدر راستای محرومیت زدایی ۱۵ مسجد روستایی و شهری را احداث و یا بازسازی کند.
وی ادامه داد؛ در همین مدت همچنین ۱۰ غسالخانه و ۵ باب منزل خانه عالم در روستاهای محروم شهرستان احداث شده است.
فرمانده سپاه بوکان عنوان کرد؛ طی ۴ سال گذشته همچنین بسیج سازندگی بوکان در راستای خود اشتغالی خانواده ها به بیش از ۴۰۰ نفر از متقاضیان وام های خود اشتغالی پرداخت کرده است