2603091

به گزارش کانی پرس؛ شب شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه و در جریان برخورد یک دستگاه براید با موتر سیکلت سبب در محور بوکان به میاندواب دو کشته و زخمی بر جای گذاشت. ظاهر فیضه مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان با بیان این خبر اظهار کرد: در ساعت ۲۱:۲۰ با […]

به گزارش کانی پرس؛ شب شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه و در جریان برخورد یک دستگاه براید با موتر سیکلت سبب در محور بوکان به میاندواب دو کشته و زخمی بر جای گذاشت.
ظاهر فیضه مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان با بیان این خبر اظهار کرد: در ساعت ۲۱:۲۰ با اعلام پلیس ۱۱۰ اطلاع داده شد که تصادفی در محور بوکان میاندوآب رخ داده و نیاز به آمبولانس آتش نشانی جهت حمل جنازه می باشد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۲ سازمان به محل اعزام شدند.

فیضه در ادامه گفت برخورد یکدستگاه پراید با موتورسیکلت در حدفاصل روستاهای ناچیت و اوچ تپه ۷ کیلومتری بوکان باعث کشته شدن در دم یکی از سرنشینان موتور و زخمی شدن سرنشین دیگر آن شد که جنازه جوان مذکور بوسیله آمبولانس آتش نشانی به سردخانه و مصدوم توسط آمبولانس ۱۱۵ به بیمارستان شهید قلی پور بوکان انتقال داده شدند.

انتهای پیام/خ