photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۳_۱۰-۴۸-۰۶

به گزارش کانی پرس؛ در آستانه ماه مبارک رمضان مسئولان ستاد تنظیم بازار بوکان در بازدیدی از انبارها، فروشگاها و میدان میوه تره و بار این شهر از قمیت برخی کالاهای اساسی همچون خرما، لبنیات و برنج گرفته تا قند و شکر بازدید کردند. در این بازدید که مسئولانی از ادارات تعزیرات حکومتی، رئیس اداره […]

به گزارش کانی پرس؛ در آستانه ماه مبارک رمضان مسئولان ستاد تنظیم بازار بوکان در بازدیدی از انبارها، فروشگاها و میدان میوه تره و بار این شهر از قمیت برخی کالاهای اساسی همچون خرما، لبنیات و برنج گرفته تا قند و شکر بازدید کردند.
در این بازدید که مسئولانی از ادارات تعزیرات حکومتی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف حضور داشتند مشخص شد خوشبختانه از نظر تامین کالاهای اساسی برای ماه مبارک رمضان هیچ مشکلی در سطح شهرستان وجود ندارد و کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبارها وجود دارد.
در حاشیه این بازدید رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با کانی پرس ضمن تصریح عدم کمبود کالاهای اساسی مورد نیاز در سطح شهر عنوان کرد: خوشبختانه با تمهیدات انجام گرفته کمبودی خاصی از نظر کالاهای اساسی مردم در سط شهر احساس نمی شود.
حسین عبدی عنوان کرد: تنها اکنون بعضی از فروشگاها با کمبود ماکارونی و شکر رو به رو هستند که انشالله از روش شنبه و با توضیع شکر در سطح شهر این کمبود نیز برطرف می شود.
وی ادامه داد: همچنین در راستای تنظیم بازار تا کنون ۵ تن گوشت قرمز توزیع شده و انشالله طی چند روز آینده نیز این روند در سطح شهر ادامه می یابد.
در ضمن طی این بازدید مقرر گردید، بازرسان ادارات تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، صنعت، معدن و تجارت و فرمانداری در ایام مبارک ماه رمضان بصورت مستمر بر وضعیت بازار نظارت داشته و همچنین شهروندان نیز می توانند در صورت برخورد با هر گونه کم فروشی، گرانفروشی، احتکار و غیره با شماره تماس ۱۲۴ تماس و یا به اراه صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف مراجعه نمایند.

انتهای پیام/خ