photo_۲۰۱۹-۰۴-۲۸_۱۳-۲۲-۳۶

به گزارش کانی پرس؛ با گذشت ۳۹ روز از سال ۹۸ اولین جلسه هم اندیشی با سازمانهای مردم نهاد بوکان با ریاست خسروپور سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور نمایندگان سازمانهای مردم نهاد روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه ۹۸ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید‌. در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با اشاره […]

به گزارش کانی پرس؛ با گذشت ۳۹ روز از سال ۹۸ اولین جلسه هم اندیشی با سازمانهای مردم نهاد بوکان با ریاست خسروپور سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور نمایندگان سازمانهای مردم نهاد روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه ۹۸ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید‌.
در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با اشاره به سیاستهای دولت مبنی بر توسعه و تقویت سازمانهای مردم نهاد اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه ارائه راهکارها و پیشنهادات برای باز نمودن مسیر در خصوص نظارت و مشارکت سازمانهای مردم در حوزه های مختلف شهرستان در سال ۹۸می باشد.
خسروپور با اشاره به مباحث صورت گرفته و مطالبه گری سمن ها اظهار داشت : سمن های فعال در حوزه های مختلف بایستی مطالبه گر باشند و مطالبه گری یکی از راههای مشارکت و حل مشکلات بوده که باید به مسئولان امر انتقال داده شود مسئولین نیز موظف به پیگیری و ارائه جواب آنها هستند.
وی با اشاره به وجود مشکلاتی در حوزه هایی همچون آسیب های اجتماعی، محیط زیست، ترافیک و غیره اظهار امیدواری کرد که با مشارکت سازمانهای مردم نهاد بتوانیم گامهای بهتری در راستای حل این معضلات برداریم و به معنی واقعی سمن ها در تصمیم سازیها شرکت داشته باشند .
وی تاکید کرد: با توجه به وجود کارگروه های مختلف در سطح شهرستان، نمایندگان سازمانهای مردم نهاد نیز بر اساس اهداف و‌وظایف تعریف شده خود در این کارگروهها عضو و با همراهی ادارات دولتی در حل معضلات قدم بردارند .
شایان ذکر است در این جلسه نمایندگان سازمانهای مردم نهاد به ارائه نکته نظرات و پیشنهادات خود در خصوص مهمترین مشکلات شهرستان پرداختند و‌مقرر شد این جلسات بصورت منظم برگزار و همه سمن های فعال شهرستان در کارگروههای مختلف بر اساس وظایف تعریف شده در اساس نامه‌ عضویت پیدا کنند.