n83272781-72954001 (1)

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با اعیاد شعبانیه و روز جانباز ویژه برنامه ای با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا و جمع کثیری از مدیران و همشهریان بوکانی در فرهنگ سرای سیمرغ برگزار شد. در این ویزه برنامه حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از مکتب […]

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با اعیاد شعبانیه و روز جانباز ویژه برنامه ای با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا و جمع کثیری از مدیران و همشهریان بوکانی در فرهنگ سرای سیمرغ برگزار شد.
در این ویزه برنامه حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از مکتب عاشورای حسینی است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با تاسی از قیام امام حسین (ع) شکل گرفت و ادامه دهنده راه پیامبر و شهدای اسلام بود و خواهد بود.

وی ادامه داد: در سال ۱۳۶۳ و تنها ۵ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در سازمان سیاه یک معاونت به نام شیعه‌شناسی تشکیل شد و اسناد آن هم اکنون موجود است که این مهم نشان می دهد که مسئولان وقت دولت امریکا بر این مهم تاکید داشتند که بدانند چگونه در کشور ما حکومت اسلامی تاسیس شد.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی عنوان کرد: همان طور که ذکر کردیم انقلاب اسلامی برگرفته از نهضت حسینی است و همین مهم سبب ماندگاری این انقلاب در طول تاریخ بشریت خواهد بود.

وی افزود: حضرت امام(ره) با الهام گرفتن از مکتب حسینی جوانانی دلیر و غیرتمند را تربیت کرده و تحویل جامعه داد، به طوری که اکنون ملت ما با عزت و اقتدار مقابل دشمنان نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

سرایی بیان کرد: دشمنان اسلام همچنان که در صدر اسلام به دنبال خاموش کردن چراغ اسلام بودند امروز نیز بعد از ۱۴ قرن همین اندیشه را باز دنبال می کنند اما هرگز نه به نیت خود رسیده اند نه خواهند رسید.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی تصریح کرد: در کشور ما ۱۸ هزار نفر از مردم عادی گرفته تا رئیس جمهور، رئیس قوه قضایه نمایندگان مجلس، دانشمندان و … توسط گروهک های تروریستی به شهادت رسیده اند اما امریکایی ها در یک اقدام کثیف سپاه پاسداران را که در طول ۴۰ سال گذشته همیشه حامی مردم بوده به عنوان تروریست معرفی می کنند و با گروهک های تروریستی برای بر هم زدن امنیت ایران اسلامی جلسه می گذارند و انها را ساپورت مالی می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سرایی ادامه داد: خود کشور امریکا نمونه بارز تروریزم دولتی است زیرا همین امریکا بود که ناکازاکی و هیروشیما را با خاک یکسان کرد، هزاران انسان بیگناه را در افغانستان، لیبی، ویتنام، سوریه، سودان، عراق و … به خاک و خون کشید و همچنین با اهدای بمب های شیمایی به رژیم بعث سبب شهادت هزاران نفر از مردم حلبچه، سردشت و رزمندگان ایرانی گردید.

وی تصریح کرد: اکنون که امریکایی ها بعد از میلیارد ها دلار هزینه در خاورمیانه و تشکیل ده ها گروهک تروریستی تکفیری به خواسته های خود نرسیدند زیرا سپاه همه نقشه های انان را نقش بر اب کرده است و انان خواستند با قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی کمی از شکست های خود را جبران کنند اما همه می دانند این کار از سوی دولت آمریکا نشانگر ضعف این کشور در منطقه است.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی افزود: دشمنان از سپاه کینه‌های عمیقی بر دل دارند چون با حضور سپاه در منطقه همه توطئه‌های آنان خنثی شده است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: ملت ایران ملتی عاشورایی بوده و ملتی که عاشورایی باشد از مکر و نیرنگ دشمنان هراس ندارد زیرا داشتن این مکتب باعث شده است که امروز با عنایت خداوند، فرزندان این آب و خاک موشک های طراحی کردند که لرزه بر اندام آمریکا و نوکران آنان بیاندازد و قطعا این عمل امریکایی ها نیز سبب محبوبیت چند برابر سپاه در میان امت های ازادی طلب جهان خواهد شد.

انتهای پیام/خ