download

به گزارش کانی پرس؛ مسئول فوریت های پزشکی بوکان شب سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ما از انجام ۲۳ ماموریت توسط فوریتهای پزشکی این شهرستان در روز ۱۳ بدر خبر داد. سید طه قاسمی افزود: از بامداد روز ۱۳ بدر نیروهای فوریت های پزشکی بوکان با انجام ۲۳ ماموریت برون شهری و درون شهری […]

به گزارش کانی پرس؛ مسئول فوریت های پزشکی بوکان شب سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ما از انجام ۲۳ ماموریت توسط فوریتهای پزشکی این شهرستان در روز ۱۳ بدر خبر داد.

سید طه قاسمی افزود: از بامداد روز ۱۳ بدر نیروهای فوریت های پزشکی بوکان با انجام ۲۳ ماموریت برون شهری و درون شهری ۱۴ فرد مصدوم و بیمار را به مراکز درمانی بوکان انتقال دادند.

وی در تشریح این ماموریت ها تصریح کرد: متاسفانه در بامداد روز طبیعت در سه راهی نو بار یک تصادف میان دو خودروی پیکان بار و پرداید روخ داد که این حادثه ۳ مصدوم برجای گذاشت.

قاسمی ادامه داد: ساعتی بعد و در مسیر جاده سد بعد از روستای گول و در جریان تصادفی دیگر ۶ نفر از همشهریان بوکان مصدوم که توسط نیروهای ۱۱۵ بوکان به بیمارستان انتقال داده شدند.

مسئول فوریت های پزشکی بوکان عنوان کرد:در دو فقره تصادف دیگر نیز در مسیر های وستای شهریکند و حاده بوکان مهاباد به ترتیب ۲ و ۳ نفر مصدوم شدند که توسط تکنسین های ۱۱۵ به بیمارستان شهید دکتر قلی پور انتقال داده شدند.

وی افزود: همچنین تعداد ۹ ماموریت بیمار داخلی اورژانسی درون شهری نیز تا ساعت ۲۲ شب انجام شد که مجموع عملیات های فوریت های پزشکی بوکان را در روز طبیعت به ۲۳ مورد رساند.

طه قاسمی تصریح کرد: ضمنا در مراکز جاده ای جوانمرد محور بوکان _شاهین دژ ، محور بوکان _میاندوآب مرکز سیمینه و در چادر ایستگاه سلامت برپا شده سیمینه امروز به مسافرین و همشهریان عزیز خدمات درمانی و کنترلی ارائه گردیده است.

مسئول فوریت های پزشکی بوکان در پایان خاطر نشان کرد: تعداد ۵ پایگاه فوریت های پزشکی و امداد سلامت جاده ای و شهری در این ایام (۲۷اسفند ۹۷ تا ۱۷فروردین ۹۸)فعال هستند که عبارتند از مرکزشماره یک شهری بیمارستان شهید دکتر قلی پور، مرکز شماره دو شهری-بیمارستان قدیم، مرکز شماره سه شهری- امیرآباد، مرکز بین جاده ای سیمینه- محور بوکان _میاندوآب(چادر سلامت محور بوکان _میاندوآب هم در این پایگاه فعال و ارایه خدمت می نماید) و مرکز بین جاده ای جوانمرد -محور بوکان- شاهین دژ به صورت ۲۴ ساعته تا ۱۷ فروردین ماه در خدمت مردم و مسافرین خواهند بود.

انتهای پیام/خ