692993

به گزارش کانی پرس، دومین کاروان راهیان نور از بوکان در سال جاری روز دوشنبه ۲۷ اسفند ماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد. معاون هماهنگ‌کننده سپاه بوکان پیش از ظهر امروز در حاشیه اعزام دومین کاروان راهیان نور این شهرستان، اظهار داشت: این کاروان شامل ۳ داستگاه اتوبوس از اقشار مختلف مردم بوکان […]

به گزارش کانی پرس، دومین کاروان راهیان نور از بوکان در سال جاری روز دوشنبه ۲۷ اسفند ماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه بوکان پیش از ظهر امروز در حاشیه اعزام دومین کاروان راهیان نور این شهرستان، اظهار داشت: این کاروان شامل ۳ داستگاه اتوبوس از اقشار مختلف مردم بوکان است که در قالب کاروان راهیان نور با یک به مناطق غملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

سرهنگ پاسدار هوشنگ وجدی ادامه داد: این کاروان به مدت ۳ روز از مناطق جنگی جنوب کشور بازدید خواهند کرد و در طول برنامه اعزام هم با جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در دوران ۸ سال دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

وی با اشاره به اعزام کاروان های راهیان نور بوکان در اسفند ماه ۹۷ گفت: اولین گروه از کاروان های راهیان نور شهرستان بوکان که شامل دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان بودند روز ۱۶ اسفند به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شده بودند و اکنون نیز شاهد اعزام دومین کاروان از این شهرستان هستیم.

وجدی اظهار داشت: در روزهای ابتدای سال جدید نیز انشالله کاروان خانوادگی شهرستان بوکان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهد شد.

وی اظهار داشت: اردوهای راهیان نور و اعزام نسل‌های مختلف به‌ویژه جوانان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس سبب می‌شود که نسل جوان با ویژگی و ارزشهای دفاع مقدس آشنا شوند.
همچنین در آئین بدرقه از کاروان راهیان نور بوکان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان طی سخنانی عنوان کرد: هر فکر و مکتبی برای آن که بتواند استمرار داشته باشد نیاز به توجه به آرمان‌ها و ترویج و زنده نگه داشتن آنها دارد، به طور قطع شهادت در گفتمان انقلاب و اسلام به عنوان یکی از آرمان‌های اساسی و مهم مطرح است لذا باید شهادت به عنوان عامل دعوت کننده و عنصر بقای انقلاب و اسلام معرفی شود.
حاج آقا روح الله فتحی افزود: در حقیقت خون شهدا خاموش کننده آتش ناامنی‌ها بود و امروز یاد شهدا حافظ امنیت کشور است، همین اردوهای راهیان نور می‌تواند سبب ترویج این فکر مقدس برای ایجاد امنیت در منطقه شود.
وی ادامه داد: حضور جوانان در اردوهای راهیان نور نشان می دهد که فرهنگ ایثار، رشادت و شهادت در میان جوانان نسل سوم انقلاب موج می زند و این نشان از بالندگی انقلاب است.

انتهای پیام/خ