download (1)

به گزارش کانی پرس، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان از توزیع ۵۹ تن میوه و ۱۰ تن گوشت قرمز شب عید از فردا در این شهرستان خبر داد. حسن عبدی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان که به ریاست خسروی فرماندار بوکان برگزار شد گفت : ۱۷ تن میوه سیب و ۴۲ تن […]

به گزارش کانی پرس، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان از توزیع ۵۹ تن میوه و ۱۰ تن گوشت قرمز شب عید از فردا در این شهرستان خبر داد.

حسن عبدی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان که به ریاست خسروی فرماندار بوکان برگزار شد گفت : ۱۷ تن میوه سیب و ۴۲ تن و نیم پرتقال تحت عنوان میوه شب عید جذب شده است که به صورت چادری از فردا در پنج نقطه شهر توزیع می شود.

عبدی بیان کرد: این میوه ها در منطقه های میدان آزادگان، میدان کلتپه، میدان فرمانداری، فنی و حرفه ای و امیرآباد با قیمت سیب ۶۰۰۰ تومان و پرتقال ۴۰۰۰ تومان توزیع می شود.

وی در ادامه افزود: مقدار ۶۰ تن گوشت قرمز منجمد و گرم جذب شهرستان شده است که ۱۰ تن آن طی امروز و فردا در هفت مکان تعین شده توزیع می شود که مشخصات این مکان ها متقاعبا اعلام می گردد.

عبدی در پایان اشاره کرد: تاکنون در شهرستان بوکان ۲۰ تن مرغ منجمد، ۱۶۳ تن برنج تایلندی، ۱۱۵ تن شکر، سه تن تخم‌ مرغ ، ۳۱ تن مرغ کشتار روز و سه تن روغن جذب و توزیع گردیده است.