17048

به گزارش کانی پرس؛ در ادامه هفته بیست و دوم رقابت های دسته دوم فوتبال کشور عصر سه شنبه ۱۴ اسفند ماه سردار بوکان در بم مهمان شهردری این شهر بود. سردار بوکان که طی فصل جاری نتوانسته بود انتظار هواداران پرشمار خود را براورده کند به امید کسب ۳ امتیاز این بازی روانه بم […]

به گزارش کانی پرس؛ در ادامه هفته بیست و دوم رقابت های دسته دوم فوتبال کشور عصر سه شنبه ۱۴ اسفند ماه سردار بوکان در بم مهمان شهردری این شهر بود.
سردار بوکان که طی فصل جاری نتوانسته بود انتظار هواداران پرشمار خود را براورده کند به امید کسب ۳ امتیاز این بازی روانه بم شده بود.
شاگردان هرمزی در سردار بوکان در نیمه اول بازی با دریافت ۴ گل متوالی راهی رخت کن شدند هر چند در نیمه دوم موفق به جبران ۳ گل شدند ولی در نهایت بازی را با نتیجه ۴ بر ۳ به میزبان کویر نشین خود واگذار کردند.
سنگین ترین شکست سردار در این فصل از حضور در مسابقات لیگ دسته دو امروز رقم خورد!
باختی که آینده ی سردار را به طور پیچیده ای نامعلوم کرد و بقای این تیم را در لیگ دو با این شرایط در هاله ای از ابهام قرار داد.
شکست سنگین امروز علی الخصوص پس از محرومیت دو جلسه ای هوادران از حضور در بازی های خانگی اندک امید هواداران را به تغییر اوضاع تیم به یاس تبدیل کرد!
سردار در حالی امروز بازی را با نتیجه ای پر گل واگذار کرد که فاقد نظم تیمی‌ و برنامه ی مشخص برای بازی بود و همین سبب شد تیم شهرداری بم دروازه ی سردار را آماج حملات خود قرار دهد!
هر چند سردار توانست ۳ گل از گل های دریافتی خود را جبران کند اما این نتیجه سودی برای سردار نداشت!
طی یک ماه اخیر تمرینات سردار در تهران پیگیری می شد اتفاقی که هواداران آن را موجب ضعف سردار دانسته و اعتراض آن ها را درپی داشته است با وجود این که قبلا نیز چنین اتفاقی رخ داده بود و این برای بار چندم بود که تمرینات در تهران پیگری می شد و موجب اعتراض هواداران می شد اما مسئولان تیم سردار تا این لحظه به این اعتراض ها توجهی نکرده و توضیح قابل قبولی ارائه نکرده اند!
هم اکنون سردار بوکان از ۲۰ بازی گذشته خود ۴ برد ۸ تساوی و ۸ باخت را در کارنامه دارد و با ۲۰ امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفته است.
انتهای پیام/خ