7455303_749

به گزارش کانی پرس؛ هم زمان با ۱۵ اسفند ماه روز جش نیکوکاری ۵ سری جهزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد خمینی(ره) با همکاری موسسه خیریه آبشار عاطفه ها اهدا شد. در آئین اهدای این جهزیه ها که با حضور جمع کثیری از خیران بوکانی برگزار شد (ره) بوکان در گفتگو با کانی پرس […]

به گزارش کانی پرس؛ هم زمان با ۱۵ اسفند ماه روز جش نیکوکاری ۵ سری جهزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد خمینی(ره) با همکاری موسسه خیریه آبشار عاطفه ها اهدا شد.
در آئین اهدای این جهزیه ها که با حضور جمع کثیری از خیران بوکانی برگزار شد (ره) بوکان در گفتگو با کانی پرس از اهدای ۱۶۲فقره جهزیه در سال ۹۷ توسط این نهاد در بوکان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری به ۱۶۲ نفر از نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد جهزیه اهدا شده است.
قادر درویشی افزود: ارزش کلی این هدایا ۳۵۰ میلیون تومان بوده است که بخش قابل توجهی از آن از سوی خیران و کمک های مردمی اهدا شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: طی سال جاری ۴۷ منزل مسکنونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) به ارزش ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان احداث شده که بیش از ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ان آورده مدد جویان و خیرین بوکانی بوده است.
درویشی ادامه داد: جدای از احداث مسکن به بیش از ۱ هزار و ۷۶۲ نفر نیز تسهیلات اشتعال به ارزش ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به مدد جویان واگذار شده است.
این مسئول شهرستانی تصریح کرد: تا کنون و در ۱۱ ماه گذشته ۵۴۷ فقره وام قرضالحسنه نیز به افراد تحت پوشش به ارزش ۱ میلیارد و ۶۷۵ میلیون توکان پرداخت شده است.
مسئول موسسه آبشار عاطفه ها در بوکان نیز با اشاره به اهداء ۵ فقره جهیزه ان کرد: موسسه ابشار عاطفه ها در راستای اقدامات خیرخواهانه خود و در روز جشن نیکوکاری به ۵ نفر از نوعروسان بوکاندا می کند
لطیفه پیری افزود:جهیزیه ها که ارزش ریالی انان ۵۰ میلیون ریال است شامل یک تخته فرش، ساعت دیواری، سری کامل ظروف غذا، دم کن، یک تخته پتو به همراه یک جلد قران کریم اهدا شده است.
وی تصریح کرد: جدای از این هدایا کمیته امداد امام (ره) نیز به هر یک از این زوجها مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال اهدا کرده است.
پیری خاطر نشان کرد: این دومین مرحله اهدای جهزیه توسط موسسه خیریه ابشار عاطفه ها در بوکان با مشارکت کمیته امداد است که در سری اول ۱۵ فقره جهیزیه توسط این موسسه اهدا شده است.
انتهای پیام