3

به گزارش کانی پرس؛ برخورد شدید پیکان با می نی بوس در محور بوکان مهاباد بیش از ۶ کشته و زخمی برجای گذاشت. ظاهر فیضه مدیر روابط عمومی آتش نشانی بوکان در گفتگو با پایگاه خبری ۱۲۵ اعلام کرد در ساعت ۱۳:۰۷ پس از تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده که برخورد […]

به گزارش کانی پرس؛ برخورد شدید پیکان با می نی بوس در محور بوکان مهاباد بیش از ۶ کشته و زخمی برجای گذاشت.

ظاهر فیضه مدیر روابط عمومی آتش نشانی بوکان در گفتگو با پایگاه خبری ۱۲۵ اعلام کرد در ساعت ۱۳:۰۷ پس از تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده که برخورد شدیدی در کیلومتر ۲ محور بوکان مهاباد روی داده و یکی از خوردها طعمه حریق شده که بلافاصله نیروهای امدادی و آتش نشانان ایستگاه ۲ سازمان به محل اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی در ادامه اظهار کرد آتش نشانان به محض رسیدن فورا عملیات اطفا حریق را آغاز کرده و بوسیله ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ چهار نفر مصدوم این حادثه به بیمارستان انتقال داده شدند.

وی همچنین گفت متاسفانه در این حادثه ۲ تن از همشهریان مان جان خود را از دست دادند که بوسیله آمبولانس آتش نشانی به سردخانه بیمارستان شهید قلی پور منتقل شدند.

فیضه تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه یک زن که باردار نیز بود همراه دختر ۴ ساله ش نیز به شدت مصدوم شدند.
وی ادامه داد: یک دختر۹ ساله و همچنین همراه پدر خود نیز متاسفانه دجار مصدومیت شدند که همگی توسط عوامل اورژانس به بیمارستان بوکان انتقاد داده شدند.

فیضه در پایان افزود در ۹ ماه ابتدای سال جاری بیش از ۱۱۳۴ فقره تصادف در شهرستان بوکان روی داده که بیش از ۱۴۸۰ مصدوم برجای گذاشته اند.