7as25yj5

آثار راه یافته به سومین جشنواره منطقه ای موسیقی و آواز کودک و نوجوان غرب کشور مشخص شد به گزارش کانی پرس، شب یک شنبه چهارم اسفندماه ۱۳۹۷ بعد از ۵ ساعت ارزیابی آثار رسیده به دبیرخانه سومین جشنواره منطقه ای موسیقی و آواز کودک و نوجوان غرب کشور، هیأت بازبین اثرهای ارسالی از سوی […]

آثار راه یافته به سومین جشنواره منطقه ای موسیقی و آواز کودک و نوجوان غرب کشور مشخص شد

به گزارش کانی پرس، شب یک شنبه چهارم اسفندماه ۱۳۹۷ بعد از ۵ ساعت ارزیابی آثار رسیده به دبیرخانه سومین جشنواره منطقه ای موسیقی و آواز کودک و نوجوان غرب کشور، هیأت بازبین اثرهای ارسالی از سوی ۲۱ شهرستان را انتخاب کردند.

هیات ارزیابی آثار جشنواره متشکل از آقایان ایوب نوبخت(مدرس آواز)، احمد عسکری(مدرس سازهای زهی)، منصور بهرام بیگی(مدرس سازهای بادی) و رضا صلواتی (مدرس سازهای کوبه ای) می باشد.

در جلسه هیآت انتخاب آقای “منصور احمدی” دبیر جشنواره و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آقای “کاوه محمدزاده” دبیر اجرایی و نماینده فرمانداری بوکان حضور داشتند.

همچنین در رابطه با برگزاری این جشنواره فرماندار در جمع خبرنگاران بوکان؛ بایستی در راستای گسترش موسیقی اصیل و سنتی در میان نسل جدید در تلاش باشیم

جمال خسروی افزود: بایستی در راستای گسترش موسیقی اصیل و سنتی در میان نسل جدید در تلاش باشیم

وی با اشاره به محتوای آثار راه یافته به این جشنواره افزود: بایستی در راستای گسترش موسیقی اصیل و سنتی در میان نسل جدید در تلاش باشیم.

خسروی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن تعطیلات ایام نوروز ۹۸ افزود: اجرای برنامه شاد و متنوع همچون این جشنواره باعث ایجاد روحیه نشاط و شادی در فضای کنونی شود و همچنین در جذب گردشگران و مسافران نوروزی و پر کردن اوقات فراغت آنان تاثیر گذار باشد.

سومین جشنواره منطقه ای موسیقی و آواز کودک و نوجوان غرب کشور روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ اسفندماه ۹۷ در سالن سیمرغ بوکان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/خ