IMG18225853

به گزارش کانی پرس؛ نازیلا امینی، بازیگر نمایش ” تیک تاک” از بوکان توانست جایزه بهترین بازیگر زن سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی فجر را از آن خود کند. سرپرست گروه نمایشی تیک تاک در گفتگو با کانی پرس ضمن تائید این خبر اظهار داشت: با برگزاری مراسم اختتامیه سی و هفتمین […]

به گزارش کانی پرس؛ نازیلا امینی، بازیگر نمایش ” تیک تاک” از بوکان توانست جایزه بهترین بازیگر زن سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی فجر را از آن خود کند.
سرپرست گروه نمایشی تیک تاک در گفتگو با کانی پرس ضمن تائید این خبر اظهار داشت: با برگزاری مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از دو کاندیدای انتخابی از تیک تاک در دو بخش بهترین بازیگر زن و همچنین بازیگر مرد در نهایت خانم نازیلا امینی موفق به کسب تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن در این جشنواره شد.
نازیلا امینی که کارگردانی این نمایش را برعهده دارد، متولد ۱۳۶۱ سقز و دانش‌آموخته کارشناسى روانشناسی عمومی است. وی جایز اول بازیگری دو دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابان مریوان و بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان آذربایجان غربی را در کارنامه خود دارد.

«تیک تاک» به نویسندگی الناز غفاری و کارگردانی نازیلا امینی از شهر بوکان به مدت زمان ۳۰ دقیقه در بخش مسابقه سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر سه بار اجرا داشت.در این نمایش که کاری از گروه ققنوس است نازیلا امینى، هاورى رضایى و سیروان احمدی ایفای نقش می‌کنند.

سرپرست گروه نمایشی تیک تاک را افشین ناصری از کارگردانان بنام تئاتر بوکان برعهده داشت.
انتهای پیام/خ