iran_02

به گزارش کانی پرس، حسین بهامین رزمی کار شایسته بوکانی در استان آذربایجان غربی امروز پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه رکورد ضربات آپرکات را دوباره شکست. حسین بهامین ورزشکار کیک بوکسینگ ۴۳ ساله اهل روستای داشبند بوکان در مورد این رکوردشکنی به خبرنگاران گفت: رکورد ضربات آپرکات را در حضور مسئولین ثبت رکورد فدراسیون ورزش […]

به گزارش کانی پرس، حسین بهامین رزمی کار شایسته بوکانی در استان آذربایجان غربی امروز پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه رکورد ضربات آپرکات را دوباره شکست.

حسین بهامین ورزشکار کیک بوکسینگ ۴۳ ساله اهل روستای داشبند بوکان در مورد این رکوردشکنی به خبرنگاران گفت: رکورد ضربات آپرکات را در حضور مسئولین ثبت رکورد فدراسیون ورزش همگانی را به ثبت رساندم.

وی ادامه داد: پیش از این رکورد ۲۴ هزار و ۸۰۰ ضربه آپرکات در مدت دو ساعت و ۱۸ دقیقه و ۲۰ ثانیه در سال ۹۲ در حضور مسئولین محلی و فدراسیون و رکورد ۵۰هزار و یک ضربه در مدت چهار ساعت در حضور رئیس و اعضای کنفدراسیون جهانی ایفاو و تنها کنفدراسیون ثبت رکوردهای رزمی جهان در استانبول را به ثبت رسانده ام و این بار رکوردی فراتر از آن را ثبت کردم.

بهامین ادامه داد : امروز با حضور مسوالان ثبت رکورد فدراسیون ورزش همگانی در سالن کاراته مجموعه ۶۰۰۰ نفری غدیر ارومبه از ساعت ۱۳:۰۰ به مدت ۴ساعت و ۱۰دقیقه ۵۸ هزار و ۱۰ضربه به ثبت رسانده ام.
انتهای پیام