11

به گزارش کانی پرس؛ ورزشکار بوکانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی موفق به جابه جا کردن یکی از سخت ترین رکوردهای ایران شد. هادی براخص دارنده نشان درجه ۳ غواصی موفق شد رکورد کشوری پای دوچرخه در آب را ۱۰ دقیقه ارتقا دهد و رکورد کشوری ۱۸ ساعت و ۲۰ دقیقه را […]

به گزارش کانی پرس؛ ورزشکار بوکانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی موفق به جابه جا کردن یکی از سخت ترین رکوردهای ایران شد.
هادی براخص دارنده نشان درجه ۳ غواصی موفق شد رکورد کشوری پای دوچرخه در آب را ۱۰ دقیقه ارتقا دهد و رکورد کشوری ۱۸ ساعت و ۲۰ دقیقه را به نام خود ثبت کند.
این ورزشکار بوکانی اغاز رکورد گیری خود را از ساعت ۲۳:۴۰ دقیقه روز پنج شنبه در استخر مقبلشروع کرد و تا ساعت ۱۸ روز جمعه بدون وقفهاین رکورد زنی را ادامه داد.

رکورد زنی براخاص با استقبال پرشور ورزش دوستان بوکانی همراه شد و جمال خسروی فرماندار بوکان, سرهنگ محبعلی فرمانده نیروی انتظامی, انور ملارحیمی رییس ورزش و جوانان, سید محسن حسینی عضو شورای شهر بوکان در این برنامه حضور داشتند.

ثبت رکورد پای دوچرخه بدون استفاده از دست» یکی از سخت ترین رکوردهای ورزشی است چرا که با کوچکترین اشتباه و به زیرآب رفتن چانه و یا مچه دست ورزشکار، روند ثبت رکورد متوقف می شود.
همچنین شب گذشته نیز ورزشکار دیگر بوکانی حسین بهامین با ثبت رکوردی جدید در اپارکات موفقیتی جهانی را به نام خود ثبت کند
انتهای پیام/خ