download

به گزارش کانی پرس؛ سرعت زیاد پژو پارس در بلوار محمد رسوالله بوکان عصر جمعه خونینی را در بوکان رقم زد در همین رابطه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در گفتگو با کانی پرس غنوان کرد: در ساعت ۱۹:۱۳ عصر امروز پس از تماس فوریت های پزشکی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده […]

به گزارش کانی پرس؛ سرعت زیاد پژو پارس در بلوار محمد رسوالله بوکان عصر جمعه خونینی را در بوکان رقم زد
در همین رابطه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در گفتگو با کانی پرس غنوان کرد: در ساعت ۱۹:۱۳ عصر امروز پس از تماس فوریت های پزشکی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده که تصادف شدیدی در بلوار محمد رسول الله رخ داده که نیاز به آمبولانس این سازمان می باشد.
ظاهر فیضه عنوان کرد: حادثه مذکور برخورد شدید پژو پارس با جدول وسط بلوار و در نهایت با کامیون ایسزو متوقف شده در آن مکان بوده که در آن متاسفانه یک خانم جوان بنام ش. ع ۳۰ ساله اهل بوکان در دم فوت کرده و دو خانم دیگر نیز زخمی به بیمارستان انتقال داده شدند که گفته می شود یکی از آنان نیز در وضعیت مطلوبی بسر نمی برد.
سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی فرمانده انتظامی بوکان نیز با اشاره به جزئیات تصادف شامگاه امروز در بلوار محمد رسول الله(ص) بوکان اشاره کرد و گفت متاسفانه راننده یکدستگاه خودروی پژوپارس به علت تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل خودرو و لغزندگی مختصر خیابان به جهت بارش نزولات جوی و انحراف از مسیر حرکت و شکستن چند اصله چنار وسط بلوار و ورود به لاین مخالف بلوار و در ادامه برخورد اولیه با یکدستگاه کامیونت ایسوزو و نهایتا برخورد با جدول منتهی الیه بلوار متوقف میگردد که در اثر این تصادف یک نفر فوت نموده و یک نفر نیز مصدوم شده که وضعیت وی وخیم بوده که توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل گردید.
سرهنگ محبعلی تصریح کرد عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و عدم توجه به علائم عمودی و افقی جاده به حوادث دلخراش منجر میشود .
در همین رابطه سید طه قاسمی مسئول اورژانس ۱۱۵ بوکان در خصوص تصادف که دقایقی قبل در کنارگذر ساحلی روبه روی تالار روژ رخ داد به خبرنگاران گفت: یک دستگاه پژو در کنارگذر ساحلی با بلوار برخورد کرد و سپس تعادل خود را از دست داده و با یک دستگاه ایسوزو که پارک شده بود برخورد کرد.

وی افزود:یک خانم ۳۰ ساله در دم فوت کرد. یک خانم دیگر ضربه مغزی شده و خانمی دیگر نیز دچار شکستگی شده است. و مصدومان توسط دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.

این سومین حادثه مرگبار در این کنارگذر در دو سال اخیر است.