_DSC0035

به گزارش کانی پرس؛ صبح امروز همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر ویژه برنامه یادواره شهدای انقلاب اسلامی با حضور نماینده ولی وفقیه در استان آذربایجان غربی در شهرستان بوکان برگزار شد. در ویژه برنامه که با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان بوکانی در فرهنگ سرای سیمرغ این شهرستان برگزار شد […]

به گزارش کانی پرس؛ صبح امروز همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر ویژه برنامه یادواره شهدای انقلاب اسلامی با حضور نماینده ولی وفقیه در استان آذربایجان غربی در شهرستان بوکان برگزار شد.
در ویژه برنامه که با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان بوکانی در فرهنگ سرای سیمرغ این شهرستان برگزار شد مسئول نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی طی سخنانی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی(ره) عنوان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ما با رهبری حضرت امام خمینی(ره) انفجار نوری بود که تاریکی و ظلم و ستم را از هره ایران زدود.
حجت الاسلام و المسلمین قریشی ادامه داد: تابش نور انقلاب اسلامی در حال حاضر، نه تنها کشور، بلکه منطقه و سطح جهان را نیز منور کرده است.
وی ضمن اشاره به وضعیت زندگی مردم در دوران رژیم ستم شاهی عنوان کرد: نادیده گرفتن ارزش های دینی، اجتماعی و فرهنگی در زمان رژیم ستم شاهی بیداد می کرد و آنان ظلمت را به شدت در همه نقاط کشور ساری و جاری می کردند و نور ایمان را در هر کجا که بود، خاموش می کردند.
امام جمعه شهر ارومیه ادامه داد: مردم ایران با رهبری امام خمینی(ره) بر علیه این ظلمت قیام کردند و با صبر و شکیبایی خود توانستند این رژیم فاسد را از میان بردارند و حکومتی را با شعار نه شرقی نه غربی، جمهوری اسلامی روی کار بیاورند.
وی خاطر نشان کرد: قدرت ایران اسلامی در مبارزه با دشمنان و استکبار جهانی سرآمد همه قدرت هاست به طوری که این قدرت به محور مقاومت جهان اسلام تبدیل شده است.
امام جمعه بوکان نیز در این ویژه برنامه صبوری ملت ایران قابل تحسین دانست و عنوان کرد: می طلبد مسئولان با یاری مردم، جهت رفع فشار های موجود، نهایت تلاش را داشته باشند.
ماموستا ملا عباس احمدی عنوان کرد: امام خمینی(ره) همیشه اولیت اول را در هر کاری مردم می دانستند همچنان که در بدو ورود به ایران فرمودند ” من دولت تعیین می کنم ” ، این یعنی ایشان از ابتدا بحث مشارکت مردم را مطرح کرده اند و این درس بزرگی برای مسئولین کشور است.
وی ادامه داد: مردم، همواره با نهایت جان فشانی و وفاداری، با مسئولین صدیق و دلسوزِ این نظام مقدس، همراه بوده اند.
ملا عباس احمدی گقت: در کشور، وفاق ملی و اتحاد قومی و مذهبی اهمیت ویژه ای دارد که خوشبختانه مردم فهیم ما، همواره با اتحاد و همبستگی، اهداف شوم دشمن را خنثی کرده اند و در همه ایام به این مهم پایبند بوده و هستند که این یاری پروردگار است که مردم ما به این توفیق دست یافته اند.
در پایان این مراسم به دانش اموزان نمونه بوکانی هدایایی اهدا شد.
انتهای پیام/خ