به گزارش کانی پرس؛ ۵۰ واحد مسکونی روستایی و سه طرح خدماتی و تولیدی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بخش مرکزی بوکان با صرف بیش از ۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. بخشدار مرکزی بوکان روز چهارشنبه در آیین افتتاح این طرح ها اظهار داشت: برای مقاوم سازی این […]

به گزارش کانی پرس؛ ۵۰ واحد مسکونی روستایی و سه طرح خدماتی و تولیدی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بخش مرکزی بوکان با صرف بیش از ۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

بخشدار مرکزی بوکان روز چهارشنبه در آیین افتتاح این طرح ها اظهار داشت: برای مقاوم سازی این تعداد مسکن روستایی بیش از ۱۱ میلیارد ریال هزینه شده است.

محمد یزدان پناه افزود: تاکنون ۱۷ درصد مساکن روستایی این شهرستان مقاوم سازی شده است.

این مسئول بوکانی اضافه کرد: به همین مناسبت بهره برداری از طرح هادی روستای شیخلر نیز با ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال هزینه و با اجرای هفت کیلومتر آسفالت معابر و چهار هزار و ۲۰۰ متر سنگ فرش آغاز شد.

وی افتتاح کارگاه تولید فرش دستباف در دهکده دامداران این شهرستان را از دیگر طرح های امروز عنوان کرد و گفت: برای اجرای این کارگاه تولیدی، ۱۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که در مرحله نخست برای ۳۰ نفر نیز به صورت مستقیم زمینه اشتغال فراهم شده است.

بخشدار مرکزی بوکان ادامه داد: کارگاه بازیافت مواد پلاستیکی به ظرفیت روزانه ۲ تن مواد پلاستیکی در روستای ینگیجه نیز به مناسبت این ایام با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید که با راه اندازی این کارگاه نیز برای هشت نفر اشتغال فراهم شد.
ایرنا