photo_۲۰۱۹-۰۲-۰۲_۱۰-۳۲-۰۴

به گزارش کانی پرس؛ دومین روز از دهه مبارک فجر در بوکان با نواختن زنگ انقلاب در سالن ورزشی سوم خرداد و با حضور جمع کثیری از مسئولان و دانش اموزان آغاز و با کلنگ زنی موزه باستان شناسی، کلنگ زنی سالن سقف کوتاه ورزشی در امیرآباد، کلنگ زنی مجتمع سلامت شهرستان و افتتاح چند […]

به گزارش کانی پرس؛ دومین روز از دهه مبارک فجر در بوکان با نواختن زنگ انقلاب در سالن ورزشی سوم خرداد و با حضور جمع کثیری از مسئولان و دانش اموزان آغاز و با کلنگ زنی موزه باستان شناسی، کلنگ زنی سالن سقف کوتاه ورزشی در امیرآباد، کلنگ زنی مجتمع سلامت شهرستان و افتتاح چند پروژه روستای در بخش سیمینه به پایان رسید.
صبح امروز و همزمان با سراسر کشور مراسم نواختن زنگ انقلاب با حضور معاون توسعه استانداری اذربایجان غربی در سالن ورزشی سوم خرداد برگزار شد.
در این مراسم که با همکاری مدیریت آموزش و پرورش و بسیج دانش اموزی برگزار شد امام جمعه بوکان در سخنانی حفظ وحدت را مهم ترین گام در راستای تداوم انقلاب دانست و عنوان کرد: دشمنان نظام با تمام توان خود وحدت ملت ایران را هدف گرفته اند.
ماموستا ملا عباس احمدی افزود: ۴۰ سال است نظام مقدس جمهوری اسلامی زیر سخت ترین فشارها قرار گرفته اما با هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی و وحدت مردم و مسئولان استکبار در تمام نقشه های خود شکست خورده است .
در ادامه نماینده مردم بوکان نیز در سخنانی عنوان کرد:انقلاب اسلامی نظامی بود که با رهبری حضرت امام خمینی(ره) جدای از شکست نظام ستمگر شاهنشاهی نظام استکبار را نیز رسوا کرد.
محمد قسیم عثمانی ادامه داد: نظام سلطه طی ۴۰ سال گذشته بیشترین سنگ اندازی ها را جلوی نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داده است از مسلح کردن گروهک های تروریستی و معاند نظام جمهوری اسلامی تا راه اندازی جنگ ۸ ساله و ترور های کور و فتنه ۸۸ و در پایان نیز خروج از برجام.
وی تصریح کرد: اهداف انقلاب اسلامی اهداف بسیار بزرگی است و که برای تحقق این اهداف نیاز به تلاش بیشتر همه آحاد جامعه است.
عثمانی عنوان کرد: اکنون باید اصلاح طلبی و نه اصولگرای را کنار زد و تنها در چهارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی و پشت رهبری برای رسیدن به اهداف و ارمان های انقلاب گام برداشت.
در ادامه برنامه ها پروژه احداث سالن ورزشی محله امیرآباد شهر بوکان با حضور معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی، عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان، مبارک قدم مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، کلنگ زنی شد.
همچنین همزمان با دومین روز از برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی اسنقلاب اسلامی پروژه ساخت موزه باستان شناسی شهرستان بوکان، در زمینی به مساحت ۱ هزار و ۶۴۷ متر مربع، با حضور معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، کلنگ زنی شد.
در حاشیه این مراسم جلیل جباری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی در جمع خبرنگاران، با اعلام اینکه ۱۲ میلیارد ریال اعتبار برای احداث موزه باستان شناسی بوکان مصوب شده است و در سه طبقه نیز احداث می‌شود، اظهار داشت: این موزه‌ها می‌تواند به عنوان مقاصد گردشگری مطرح شده و باعث افزایش ماندگاری مسافران و گردشگران ورودی استان شود.
وی افزود: احداث ۱۲ عنوان موزه جدید در سطح در استان در حال پیگیری است که موزه صلح سردشت، طب و مدرسه از جمله‌ی این موزه‌ها هستند.
جباری تصریح کرد: از پیگیری‌های فرماندار بوکان و مساعدت شورای اسلامی شهر بوکان در واگذاری زمین این موزه تشکر می‌کنم.
در حال تکمیل شدن
#چهل_سال_سازندگی و #بعثت_انقلاب