به گزارش کانی پرس؛ جلسه هم اندیشی ماموستاها و امامان جماعات مساجد بوکان با فرمانده سپاه و نمایندگی ولی فقیه در سپاه این شهرستان در سالن علامه جعفری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان برگزار شد. در این نشست صمیمی که صبح روز شنبه ۱۰ ابان ماه برگزار شد ماموستا حسین عزیزی به عنوان نماینده ماموستاهای […]

به گزارش کانی پرس؛ جلسه هم اندیشی ماموستاها و امامان جماعات مساجد بوکان با فرمانده سپاه و نمایندگی ولی فقیه در سپاه این شهرستان در سالن علامه جعفری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان برگزار شد.
در این نشست صمیمی که صبح روز شنبه ۱۰ ابان ماه برگزار شد ماموستا حسین عزیزی به عنوان نماینده ماموستاهای بوکان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان سپاه بوکان عنوان کردند: امروز جامعه ما برای عبور از بحران ها بویژه مشکلات اقتصادی نیاز مبرم به وحدت دارد.
ماموستا سید حسین عزیزی ادامه داد: خوشبختانه وحدت امروز جامعه اسلامی ایران زیر سایه رهبر معظم انقلاب در جهان اسلام نظیر ندارد و این یکی از بزرگترین نعمت های خداوند منان برای مردم عزیز ایران است.
امام مسجد سید قطب بوکان تصریح کرد: متاسفانه با وجود تاکیدات مقام معظم رهبری و مسئولان عالی کشور و مراجه اعظام تقلید بر حفظ وحدت و یکپارچگی کشور شیطنت های در کشور برای اختلاف افکنی انجام می گیرد که ما به شدت آن را محکوم می کنیم.
وی عنوان کرد: علمای اهل سنت ایران و بویژه مناطق کرد نشین سخنان و اقدامات تفرقه افکنانه توسط دشمنان انقلاب و کشور را محکوم می کنند و زیر سایه رهبری برای حفظ وحدت و یکپارچگی کشور بیش از گذشته تلاش خواهند کرد.
این ماموستای بوکانی ادامه داد: طی ۴۰ سال گذشته بی تردید سپاه منادی وحدت و امنیت در مناطق کردنشین بوده و در این راه شهدای بسیاری را تقدیم کرده است.
در ادامه برنامه نیز نماینده ولی فقیه در سپاه بوکان با تشکر از حضور ماموستاهای بوکانی در این نشست عنوان کرد: وحدت و همگرایی دینی و سیاسی از مهمترین وظایف علمای شیعه و سنی در کشور است.
حجت الاسلام فتحی با اشاره به جنایت های گسترده دشمنان اسلام در مناطق اسلامی عنوان کرد: با نگاهی به اقدامات تروریست های که خود را نماینده اسلام می دادند اما در حقیقت ساخته دشمنان این دین بزرگ هستند دارند اسلام را سر می برند نه مسلمان را.
وی تصریح کرد: بی تردید اقدامات تفرقه افکنانه از سوی هر کسی باشد به شدت محکوم است زیرا انان خواسته و یا ناخواسته به عنوان سربازان دشمن عمل می کنند.
حجت الاسلام فتحی اقدامات و سخنان شیعه انگلیسی و سنی امریکایی را در راستای ایجاد تفرقه در میان امت اسلامی بویژه ملت ایران عنوان کرد و تصریح کرد: با رهبری مقام معظم رهبری تمام این دسیسه ها شکست خورده و ما اکنون شاهد وحدتی ناگسستنی در میان مردم ایران هستیم.


انتهای پیام/خ