به گزارش کانی پرس؛ نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری صبح امروز شنبه ۱۰ آذر ماه در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به وضعیت کنونی اقتصاد کشور عنوان کرد: بی تردید وضعیت به وجود آمده کشور در حوزه اقتصاد نشات گرفته از دو عامل مهم تحریم های ظالمانه غرب علیه ملت […]

به گزارش کانی پرس؛ نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری صبح امروز شنبه ۱۰ آذر ماه در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به وضعیت کنونی اقتصاد کشور عنوان کرد: بی تردید وضعیت به وجود آمده کشور در حوزه اقتصاد نشات گرفته از دو عامل مهم تحریم های ظالمانه غرب علیه ملت بزرگ ایران و مدیران ناکارمد در حوزه مدیرتی کشور است.
حجت السلام عسکر دیرباز افزود: ملت ایران طی ۴۰ سال گذشته به دلیل حفظ استقلال خود مورد سخت ترین تحریم ها توسط امریکا قرار گرفته ولی با تمام این وجود مردم از انقلاب خود حمایت کردند.
وی ادامه داد: ولی اکنون مردم بر این باورند که مشکلات اقتصادی کشور ناشی از سوء مدیریت مدیران و شاید نالایق بودن آن‌ها است.
حجت الاسلام دیرباز تصریح کرد: طی چندین سال گذشته مقام معظم رهبری عنوان سال را به اقتصاد مقاومتی نامگذاری می‌کردند و امسال نیز ایشان حمایت از کالای ایرانی را انتخاب کردند تا شاید بر این پایه برخی از مدیران وظایف خود را به درستی انجام دهند و اقتصاد کشور رونق پیدا کند.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: بهترین راه برای برون رفت از مشکلات اقتصادی تاکید بر اجرای کامل اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی است.
وی افزود: بی تردید تمامی مدیران کشور باید در راستای این دو ماموریت مهم برای به ثبات رساندن اقتصاد کشور حرکت کنند که متاسفانه تا کنون شاهد چنین حرکتی نبوده ایم.
حجت الاسلام دیرباز گفت: مردم با تمامی سختی های که تحمل می کنند پای انقلاب و ارمانهای آن ایستاده اند ولی متاسفانه مسئولان کشور در حل مشکلات اقتصادی زیاد تلاش نکرده اند.
حجت الاسلام دیرباز خاطر نشان کرد: یکی دیگر از مشکلاتی که در حوزه اقتصاد با آن دست‌ به‌گریبان هستیم کمبود مدیرانی با روحیه جهادی و انقلابی است و در عوض جایگزین آنان افرادی هستند که روحیه ترس و رعب بر آن‌ها حاکم است.
وی افزود: هرآن چیزی را که دشمن علیه کشورمان تحریم کند در کشور ظرفیت تولید و تأمینش وجود دارد، دیگر بالاتر از صنایع فضایی و زیر دریایی ها و موشک های دور برد که وجود ندارد توانمندی‌اش درون کشور موجود است؛ تنها به مدیران جهادی نیاز است که امید است مسئولان کشوری در حوزه اقتصادی برای حل مشکلات مردم جهاد گونه عمل کنند.
انتهای پیام/خ