به گزارش کانی پرس،سردار رشید جلالی یکی از فرماندهان سال دفاع مقدس و نماینده مردم کرج و اشتهارد در مجلس هفتم شورای اسلامی صبح امروز ۶ اذر ماه در نشستی بصیرتی که در دانشگاه ازاد اسلامی واحد بوکان و با حور جمع کثیری از دانشجویان این دانشگاه برگزار شد طی سخنانی با اشاره به کلمه […]

به گزارش کانی پرس،سردار رشید جلالی یکی از فرماندهان سال دفاع مقدس و نماینده مردم کرج و اشتهارد در مجلس هفتم شورای اسلامی صبح امروز ۶ اذر ماه در نشستی بصیرتی که در دانشگاه ازاد اسلامی واحد بوکان و با حور جمع کثیری از دانشجویان این دانشگاه برگزار شد طی سخنانی با اشاره به کلمه و تفکر بسیج عنوان کرد: امروزه دشمن با تمام ابزار های رسانه ای که در اختیار دارد علیه تفکر بسیج به عنوان مردمی ترین تشکل جهان اسلام به پا خواسته است.
سردار رشید جلالی عنوان کرد: امام کبیر ما با آن دوراندیشی ناب خود بسیج مستضعفین را پایه گذاری کرد تا در مقابل تفکر باطل منفعت طلب استکبار قرار بگیرد که همین مهم سبب دشمنی غرب با این اندیشه ناب است.
نماینده مردم کرج در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امریکا تمام جهان را در اختیار دارد ولی تا کنون نتوانسته است در مقابل تفکر بسیجی امام دوام بیاورد و در تمام تقابل ها شکست های خفت باری را متحمل شده است و در اینده نیز همین روند ادامه دار خواهد بود.
این عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس هفتم تصریح کرد: یکی از مهمترین کانون های تولید تفکر بسیجی دانشگاه ها هستند که با پرورش نخبگان علمی آنان را برای حضور در صف اول جنگ با اندیشه ملحد و فاصد استکبار آماده می کند.
فرمانده سپاه بوکان در سال های ابتدای انقلاب ادامه داد: با همین تفکر ناب بسیجیان تربیت شده در مکتب امام نظام مقدس جمهوری اسلامی با ثلابت و پر توان به راه خود ادامه می دهد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت کردستان بویژه شهر بوکان گفت: در آن سال ها تلخ بوکان و دیگر شهرهای کردنشین حتی از نظر معماری نیز دچار تغییر هویتی شدند.
سردار رشید جلالی افزود: جنگ داخلی سبب شده بود جدای از تغییر فرهنگ مردم حتی روی معماری خانه های انان نیز تاثیر بگذارد که این بسیار تاسف اور بود.
این فرمانده دوران سال دفاع مقدس تصریح کرد: با تمام این احوال مردم ایستادند و مقاومت کردند و اگر ایستادگی مردم نبود هیچ گاه این امنیت در منطقه به دست نمی آمد.
وی ادامه داد: دشمنان انقلاب یقین بدانند الان نیز قلب بیش از ۸۰ درصد مردم کردستان برای سپاه می تپد، سپاهی که با تمام توان برای ایجاد امنیت پایدار در منطقه با همراهی مردم تلاش کرد و در نهایت این امینت با خون هزاران شهید تقدیم کردستانی ها شد.
وی در بخش سوم سخنان خود با گلایه از مسئولان فعلی کشور عنوان کرد: ما جنگ نکردیم که الان وضعیت کشور را در چنین وضعی ببینیم، ما جنگیدیم تا جوانان ما در دانشگاه ها به کسب علم بپردازد و در اماکن مورد نیاز به خود گرفته شوند ولی متاسفانه اکنون برعکس ان را می بینیم.
جلالی با اشاره به مشکلات عدیده کشور ادامه داد: تمام مشکلات برنامه ریزی شده است و هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد که پشت ان تفکری نخفته باشد.
این فرمانده سپاه بوکان در اوائل انقلاب تصریح کرد: می توان به یقین گفت حتی خشک شدن دریاچه ارومیه با تفکر قبلی بوده است حال خواسته و یا ناخواسته
وی ادامه داد: در دوران نا ارامی های کردستان با آن وضعیت دهشت ناک نا امنی در منطقه پل ۴۵ متری بر روی رودخانه سیمینه رود با ۸ دهنه تنها طی ۴۵ روز احداث می شود اما بعد از آن سال ها پلی ۲۰ متری ۲۰ سال است که نا تمام به حال خود رها شده است.
این نماینده ادوار گذشته مجلس تصریح کرد: امروز موشک های ما جهان را به لرزه دراورده است در حالی که در استاندارد سازی پراید مانده ایم اینها تماما نشان می دهد جمعی با برنامه و تفکز به دنبال ازمحلال انقلاب هستند و نمی خواهند انقلاب پیشرفت کند.
سردار رشید جلالی گفت: هر چند این کفتار های گرگ صفت به درون لایه های مختلف نظام رخنه کرده اند اما انقلاب با رهبری بزرگ مرد خود حضرت امام خامنه ای همچنان به راه خود ادامه می دهد.
این سردار ۸ سال دفاع مقدس یاداور شد: هیچ یک از بسیجیانی که در اوائل انقلاب به کردستان امدند هدفی جز برقراری امنیت و پیشرفت در این منطقه را نداشته اند که متاسفانه امروز عده ای دیگر با تفکری غلط و مسموم در حال بد نام کردن این افراد هستند.
انتهای پیام/خ