به گزارش کانی پرس؛ تریبون آزاد دانشجویی با عنوان راه کارها برای عبور از مشکلات اقتصادی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان برگزار شد. در این برنامه که روز سه شنه ۶ اذر ماه و با همت دانشگاه آزاد اسلامی بوکان وبسیج دانشجویی دانشگاه های بوکان در صحن دانشگاه برگزار شد دا نشجویان بوکانی پیرامون […]

به گزارش کانی پرس؛ تریبون آزاد دانشجویی با عنوان راه کارها برای عبور از مشکلات اقتصادی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان برگزار شد.
در این برنامه که روز سه شنه ۶ اذر ماه و با همت دانشگاه آزاد اسلامی بوکان وبسیج دانشجویی دانشگاه های بوکان در صحن دانشگاه برگزار شد دا نشجویان بوکانی پیرامون راه کارها برای عبور از مشکلات اقتصادی نظرات خود را پشت تریبون اعلام کردند.
در این تریبون که با استقبال دانشجویان همراه بود، دانشجویان با آراء و اندیشه‌های مختلف به بیان نظرات خود در مورد موضوع مطرح شده پرداختند.
در ابتدای این برنامه نیز انور ضیائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان ضمن تشکر از حضور دانشجویان گفت : ما همواره بر این اصل بوده ایم که فضای برای رشد تفکرات دانشجویان بوجود بیاریم و آنها را به سمت درست ترین و مناسب ترین تصمیمات سوق دهیم.
وی در ادامه افزود: برگزاری تریبون آزاد باعث می شود سطح آگاهی و بینش دانشجویان بالا رود و برگزاری تریبون آزاد دانشجویی فضایی برای دانشجویان محقق کرده است که هر دانشجو با هر عقیده و سلیقه ای به پای تریبون آمده و اظهارات خویش را بیان نموده و از نظرات دیگر دانشجویان نیز استفاده نماید.

گفتنی است، این برای اولین بار در سطح دانشگاه های بوکان است که دانشجویان پشت تریبون آزاد به ارائه نظرات خود در مورد مووعات مختلف می پردازند.
روز چهارشنبه نیز تریبون ازاد مهمان دانشجویان دانشگاه پیام نور بوکان خواهد بود.

انتهای پیام/خ