8

به گزارش کانی پرس، همزمان با سال روز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در رستای تشکیل بسیج مستضعفین اجتماع بزرگ بسیجیان بوکان با حضور گسترده بسیجیان، اقشار مختلف مردم و مسوولان درسالن ۳ هزار نفری میلاد نور این شهر برگزار شد. در این اجتماع باشکوه سردار رشید جلالی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان […]

به گزارش کانی پرس، همزمان با سال روز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در رستای تشکیل بسیج مستضعفین اجتماع بزرگ بسیجیان بوکان با حضور گسترده بسیجیان، اقشار مختلف مردم و مسوولان درسالن ۳ هزار نفری میلاد نور این شهر برگزار شد.
در این اجتماع باشکوه سردار رشید جلالی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان در اوائل انقلاب طی سخنانی ضمن تبریک تقارون دو هفته وحدت و بسیج با اشاره به وضعیت شهر بوکان در اوائل انقلاب عنوان کرد: همه هم سن و سال های ما در این شهر و دیگر شهرهای کرد نشین به خوبی وضعیت اسف ناک اوائل انقلاب را به یاد دارند که بازگو کردن ان چند ها سخنرانی چند ساعته می خواهد.
وی ادامه داد: اکنون مردم بوکان به خوبی امنیت را درک و قدر این امنیت را که با خون هزاران شهید به وجود امده می دانند و برای ادامه ان جان فشانی می کنند.
نماینده مردم کرج در دور هفتم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمام نیروهای که در اوائل انقلاب از جای جای کشور به این مناطق امده بودند تنها یک هدف داشتند و ان هم حفظ یک پارچگی کشور و ایجاد امنیت برای مردم کورد که خوشبختانه به این مهم نیز رسیدیم.
رشید جلالی با اشاره به نقش بسیج در برقرار این امنیت نیز عنوان کرد: بی تردید اگر در اوائل انقلاب بسیج مردمی در جای جای کشور بویژه در کردستان شکل نمی گرفت هیچگاه نیروهای نظامی به تنهای نمی توانستند به پیروزی دست یابد.
وی افزود: بسیجیان کردستانی همراه دیگر نظامیانی که از سراسر کشور به این منطقه امده بودند در اوج غربت به شهادت رسیدند تا مردمان این سرزمین پاک در اینده امنیت پایدار را تجربه کنند و در این راه نقش ویژه ای داشته و دارند.
در انتهای این همایش شعار های مرگ بر امریکا و مرگ بر آل سعود توسط بسیجیان بوکانی سر داده شد.
انتهای پیام/خ