3

به گزارش کانی پرس؛ به مناسبت هفته بسیج، فرمانده سپاه بوکان بهمراه جمعی از معاونین خود با امام جمعه بوکان دیدار کردند. در این دیدار صمیمی که صبح روز شنبه ۳ آذر ماه برگزار شد فرمانده سپاه بوکان ضمن تبریک هفته وحدت و هفته بسیج درسخنان کوتاهی عنوان کرد: تقارن هفته مبارک بسیج و وحدت […]

به گزارش کانی پرس؛ به مناسبت هفته بسیج، فرمانده سپاه بوکان بهمراه جمعی از معاونین خود با امام جمعه بوکان دیدار کردند.
در این دیدار صمیمی که صبح روز شنبه ۳ آذر ماه برگزار شد فرمانده سپاه بوکان ضمن تبریک هفته وحدت و هفته بسیج درسخنان کوتاهی عنوان کرد: تقارن هفته مبارک بسیج و وحدت فرصت مغتنمی است برای تحکیم و نشر تفکر بسیجی در بستر وحدت فراگیر جامعه برای نیل به اهداف متعالی انقلاب اسلامی و ساختن ایرانی آبادتر و خدمت بیشتر به شهروندان
سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی ادامه داد: بی تردید هفته وحدت را می توان یکی از مهم ترین فرمان های تاریخی امام راحل(ره) دانست که اکنون سبب وحدتی ناگسستنی در میان احاد اقشار مختلف کشور شده است.
وی ادامه داد: اکنون وحدت ملت ایران که در سایه ی رهنمود های رهبری فرزانه انقلاب اسلامی، عالمان دینی و بسیج در کشور به وجود امده است سبب شده که دشمنان از نزدیک شدن به مرزهای کشور نیز هراس داشته باشند.
این فرمانده دوران دفاع مقدس وظیفه روحانیون و ماموستا ها را در حفظ این وحدت یک پارچه مهم دانست و گفت: عالمان دینی، روحانیون و ماموستاها باید بیش از گذشته در سخنرانی ها و خطبه های خود به مسئله بسیار مهم وحدت که یکی از مهم ترینپایه های تشکیل دهنده امنیت است اشاره کنند و همچنین به نقش مهم بسیج در این راه اشاره نمایند.
در ادامه برنامه ماموستا ملا عباس احمدی نیز با تبریک تقارون هفته بسیج و وحدت این دو نام را بسیار بزرگ و مبارک دانست و عنوان کرد: این دو نام مکمل هم دیگر هستند و با هم توانسته اند انقلاب اسلامی را در برابر بسیاری از دسیسه ها و دشمنی ها بیمه کنند.
امام جمعه بوکان ادامه داد: وحدت مسلمین همواره در پیشرفت، ترویج و رونق یافتن مکتب محمدی فصل حائز اهمیت و مؤثری است.
وی تصریح کرد: یکی از نقشه‌های دشمنان اسلام از قرن‌های گذشته تا امروز، تفرقه‌افکنی میان امت اسلامی بوده و متأسفانه در مقاطعی هم موفق بودند و به اختلافات دامن زدند اما خوشبختانه با حضور اگاهانه بسیج در ایران اسلامی هیچ گاه دشمن نتوانسته است در میان ملت ایران تفرقه افکنی کند.