DSC08482

به گزارش کانی پرس؛ فرمانده سپاه بوکان در خطبه های پیش از نماز جمعه این شهر که با حضور کثیری از نماز گزاران در مسجد جامع سخن با اشاره به نام گذاری هفته و حدت و هفته بسیج از سوی حضرت امام خمینی عنوان کرد: هفته وحدت پاس دارنده آیین اخوت وبرادری اسلامی بین مسلمانان […]

به گزارش کانی پرس؛ فرمانده سپاه بوکان در خطبه های پیش از نماز جمعه این شهر که با حضور کثیری از نماز گزاران در مسجد جامع سخن با اشاره به نام گذاری هفته و حدت و هفته بسیج از سوی حضرت امام خمینی عنوان کرد: هفته وحدت پاس دارنده آیین اخوت وبرادری اسلامی بین مسلمانان وحافظ ایده های صلح آمیز اسلام است که باعث واهمه کسانی می شود که با ارزش های معنوی اسلام دشمنی دارند.
سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی با بیان اینکه در عصر امروزی مسلمانان بیشتر از همه نیازمند وحدت و یک پارچگی هستند، افزود: هفته وحدت فرصت مناسبی است و می تواند امت اسلامی را روی یک موضوع مهم که عبارت از ولادت پیامبر(صل الله علیه و آله و سلم) می باشد جمع کرده و به همگرایی و همسویی آنان کمک کند.
وی با اشاره به اینکه هفته وحدت فرصتی دوباره برای اتحاد شیعه و سنی است، بر بصیرت افزایی شیعه و سنی تأکید کرد و اظهار داشت: بصیرت فتنه دشمنان را خنثی می کند.
جمشیدی در بخش دیگری از سخنان خود به هفته بسیج اشاره کرد و تصریح نمود: ملت ایران با روحیه بسیجی ۴۰ سال است در صف مقابله با تهدیدهای دشمنان اسلام و کشور ایستاده اند و و این نشان از قدرت بزرگ بسیج است.
فرمانده سپاه بوکان داد: ملت سربلند و مسلمان ایران بسیجی هستند و بسیجی وار در مقابل تهدیدهای دشمنان ایستاده اند و خواهند ایستاد.
وی عنوان کرد: بسیج به معنای واقعی مظهر وحدت و صداقت در جمهوری اسلامی است زیرا هم رنگ و هم صدا پشت مولای خود فرمانده کل قوا برای سربلندی ایران اسلامی و رفع محرومیت ها تلاش می کند.
سرهنگ پاسدار جمشیدی بسیج را مظهر ایستادگی، وحدت و خدمت دلسوزانه نام برد و عنوان کرد: بسیج در تمام دوران انقلاب اسلامی همواره محور وحدت میان اقوام، قومیت ها و اقشار مختلف مردم بوده است.
این فرمانده دوران مقدس تصریح کرد: چتر مردمی بودن بسیج در تمام قومیت‌ها و اقشار گسترده شده است و اکنون نهالی که حضرت امام در ۵ آذر ۵۸ کاشت به درخت پر ریشه ای تبدیل شده که تمام اقشار مختلف کشور را در بر گرفته است.
فرمانده سپاه بوکان افزود: امنیت جامعه امروز را مرهون خون پاک شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس و همچنین شهدای مدافع حرم و بسیجی بودن و همراه داشتن نام بسیجی در کنار نام شهدای عزیز و صبر و تحمل والدین شهدا، مسولیت سنگینی است که باید در رفتارمان مدنظر قرار داريم.