به گزارش کانی پرس؛ مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان بوکان روز چهارشنبه ابان ماه در گفتگو با کانی پرس تحریم های آمریکا بر ضد جمهوری اسلامی را نشانه ناتوانی و شکست استکبار در وحدت ناگسستنی ملت ایران دانست و عنوان کرد: از همان روزهای اول علنی کردن دین مبین اسلام […]

به گزارش کانی پرس؛ مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان بوکان روز چهارشنبه ابان ماه در گفتگو با کانی پرس تحریم های آمریکا بر ضد جمهوری اسلامی را نشانه ناتوانی و شکست استکبار در وحدت ناگسستنی ملت ایران دانست و عنوان کرد: از همان روزهای اول علنی کردن دین مبین اسلام توسط پیامبر بزرگوار اسلام کلید تحریم زده شد و ۱۴۰۰ سال است که ما شاهد این عمل کثیف توسط دشمنان اسلام هستیم.
ماموستا ملا محمد صالح حاجی هاشم آباد عنوان کرد: تحریمی که امروز نظام کفر بر روی یک جامعه اسلامی اعمال می کند کاملا عادی است زیرا آنان این ابزار را مهمترین عامل برای فشار به مسلمانان می دانند.
وی تصریح کرد: با نگاهی تاریخی به مسئله تحریم همانطور که عنوان شد از صدر اسلام آغاز و اکنون نیز ادامه دارد و در اینده نیز شاهد آن خواهیم بود.
ماموستا هاشم آبادی عنوان کرد: دشمنان اسلام کسانی که ندای حق و قران و خدا پرستی را سر دهند و بخواهند آزاده و مستقل زندگی کنند را تحریم می کنند که این مهم نشان از ضعف آنان در برابر آزادی خواهان است.
وی ب اشاره به تحریم های دوران پیامبر افزود: با نگاهی به تحریم های اعمال شده بر روی مسلمانان در شعب ابی طالب می بینیم که آن تحریم ها بسیار سخت بود، در آن روزگار پیامبر و اصحاب مبارکش از برگ درختان به جای غذا استفاده می کردند و برای رفع گشنگی سنگ به شکم خود می بستند ولی از اراده و راهی که انتخاب کرده بودند عقب نکشیدند و در نهایت نیز پیروز شدند.
ماموستا هاشم آبادی تصریح کرد: اکنون خوشبختانه ایران دارای منابع بسیار گسترده ای است که می تواند مانع بسیار بزرگی در مقابل تحریم های استکبار باشد.
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان بوکان تصریح کرد: جدای از منابع کشور ما دارای برنامه اقتصاد مقاومتی است که صدی محکم در برابر هر نوع تهدید اقتصادی است هر چند باید مدیران کشوری در نهادینه شدن این راهبرد مهم تمام تلاش خود را انجام دهند.
وی افزود: باید کاری کنیم که بر منابع داخلی خود تکیه داشتیم باشیم زیرا تا زمانی که برای اعتلای کلمه الله مبارزه می کینم تحریم نیز ادامه خواهد داشت و این کاملا طبیعی است.