n83085683-72635491

به گزارش کانی پرس؛ در آستانه راهپیمایی استکبار ستیز ۱۳ آبان ماه شخصیت‌ها و نهاد های مختلف شهرستان بوکان با دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور گسترده و دشمن شکن در این راهپیمایی اعلام کردند: مبارزه با استکبار در میان ملت ایران اسلامی پایانی ندارد. امام جمعه بوکان در گفتگوی اختصاصی با کانی پرس […]

به گزارش کانی پرس؛ در آستانه راهپیمایی استکبار ستیز ۱۳ آبان ماه شخصیت‌ها و نهاد های مختلف شهرستان بوکان با دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور گسترده و دشمن شکن در این راهپیمایی اعلام کردند: مبارزه با استکبار در میان ملت ایران اسلامی پایانی ندارد.

امام جمعه بوکان در گفتگوی اختصاصی با کانی پرس روز ۱۳ آبان را روزی برای همه ملت های رنج دیده از دست استکبار جهانی دانست و گفت: این روز به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی در کشور به ثبت رسیده است ولی به الگوی برای تمام کشورهای جهان تبدیل شده است.

ماموستا عباس احمدی با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: باید همه مردم در این راهپیمایی شرکت کرده و با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، مشت محکمی بر دهان ابرقدرت‌ها بزنند.

وی تصریح کرد: بی‌شک مردم ایران نظام و رهبری را دوست داشته و تا زنده هستند از آنان پشتیبانی می‌کنند و حتی یک وجب از خاک میهن را نیز به دشمن واگذار نمی‌کنند.

وی افزود: بی‌تردید روز ۱۳ آبان برای ملت ایران روز مبارکی بوده و باید قدر آن را دانست و این روز را زنده نگاه داشت و علاوه بر آن، مواضع جمهوری اسلامی را علیه آمریکا و طاغوت به نسل آینده منتقل کرد.

 معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بوکان نیز در گفتگو با ایرنا عنوان کرد:امسال با توجه به موضع‌ گیری‌های دشمنان و تلاش‌های شبانه‌روزی آنها برای مایوس ساختن مردم از نظام اسلامی، همه جانبه در راهپیمایی روز ۱۳آبان حضوری فعالانه داشته باشیم.
ایوب اذین پور ادامه داد: حضور گسترده مردم به خصوص دانش آموزان و دانشجویان در راهپیمایی ۱۳ آبان باعث ناامیدی و یاس دشمنان انقلاب و نظام خواهد شد.
وی با بیان اینکه رییس جمهوری آمریکا گفته است که در ۱۳ آبان، تحریم ها علیه جمهوری اسلامی اجرایی می شود از اقشار مختلف مردم خواست با حضور پرشور خود در این مراسم پاسخ یاوه گویی های دشمن شماره یک ایران را قاطعانه بدهند.
وی گفت: مردم در این روز به دشمنان ایران اسلامی ثابت می کنند که مانند گذشته از ارزش های شکوهمند انقلاب اسلامی پاسداری و حراست خواهند کرد.

فرمانده سپاه بوکان نیز روز ۱۳ آبان را روز مبارزه با استکبار جهانی دانست و گفت: روز ۱۳ آبان نه تنها برای ملت ایران بلکه نمادی برای تمام آزادیخواهان جهان برای مبارزه با ظلم ستیزی است.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: روزی که از سوی امام راحل(ره) از آن به عنوان انقلاب دوم یاد می شود نمایان گر حساسیت و مهم بودن نقش این روز در شکل گیری پیروزی انقلاب است پس بر همه لازم است یاد و خاطره آن را گرامی بدارند.

وی گفت: ما وظیفه‎مان این است که در راه‎پیمایی ۱۳ آبان شرکت کنیم تا با لبیک به فرمان امام امت و شهدای انقلاب اسلامی راه آنان را در مبارزه با استکبار جهانی ادامه دهیم.

جمشیدی در پایان با دعوت از آحاد مردم شریف و انقلابی بوکان به حضور با نشاط، پررنگ‌تر و مقتدرتر در راهپیمایی۱۳ آبان عنوان کرد: با سردادن شعار مرگ ر امریکا به همه مردم جهان اعلام می کنیم که مبارزه با استکبار و در راس پآنان امریکا همواره در دستور کار ملت ایران اسلامی قرار خواهد داشت.

مدیر آموزش و پرورش بوکان در گفتگوی اختصاصی با خبر نگار کانی پرس روز ۱۳ آبان را یکی از مهم ترین روزهای تارخ پرشکوه انقلاب اسلامی دانست و گفت: در این روز اتفاقات سرنوشت سازی در تاریخ شکل گیری انقلاب روی داد که چهره استکباری امریکا را برای تمام آزادیخواهان جهان پیش از پیش نمایان کرد.

با توجه به شرایط خاص کشور و تقارن با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، راهپیمایی ۱۳ آبان امسال باشکوه تر از سال های قبل و با حضور گسترده مردم و به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان برگزار می شود.

سلیمان مام عزیزی افزود؛ ۱۳ آبان را فرصتی برای دانش‌آموزان در راستای افزایش بصیرت، آگاهی، خودباروی و اعتماد به نفس در مقابل استکبار عنوان کرد و افزود: این روز در تاریخ کشورمان روزی تاریخی و با عظمت است زیرا در این روز بزرگ، لانه جاسوسی آمریکا به تسخیر جوانان ایرانی درآمد.
وی روز ۱۳ آبان را روز استکبار ستیزی دانش آموزان عنوان کرد و افزود: دانش آموزان با حضور پرشور خود ثابت می کنند که همچون گذشته، پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و از ارزش های انقلاب اسلامی حمایت می کنند.
مام عزیزی با بیان اینکه شرکت مردم ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال متفاوت تر از گذشته خواهد بود، ادامه داد: ۱۳ آبان در حافظه تاریخی ملت ما به ویژه نسل جوان ثبت شده است و جوانان و دانش آموزان ما بیشتر از گذشته از این روز تاریخی حمایت می کنند.
وی گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته حضور حداکثری دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال فراهم شده است تا شاهد یک راهپیمایی با شکوه تر از سال های گذشته در این شهرستان باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوکان نیز در گفتگو با کانی پرس ۱۳ آبان را روز مباره با استکبار جهانی دانست و افزود: این روز که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده و لازم است این روز به بهترین نوع ممکن گرامی داشته شود.

حجت الاسلام ایمانی افزود: مردم شهید پرور و انقلابی بوکان هم پا  و همراه با سراسر کشور با حضور پرشور خود در این راهپیمایی و سردادن شعار مرگ بر امریکا نشان خواهند داد مبارزه با استکبار جهانی پایانی ندارد.

وی با اعلام زمان و مسیر های راهپیمایی پرشور مردم در بوکان اظهار کرد: مردم انقلابی بوکان از ساعت ۱۰ صبح روز یک شنبه از چهار راه اطلاعات با شعار مرگ بر امریکا به سوی جایگاه اصلی سخنرانی واقع در  میدان۲۲ بهمن(فرمانداری) حرکت خواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر بوکان نیز با دعوت از مردم بوکان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: بار دیگر مردم بوکان با حضور پرشور خود نشان خواهند داد که حامی انقلاب و رهبری هستند و مبارزه با استکبار جهانی را جزء اولیت های خود می دانند.

قزلجی تصریح کرد: سرانجام دخالت های امریکا را امروزه می توان در عراق، افغانستان، سوریه، یمین و بحرین دید.

 وی اظهار کرد: اگر در روز ۱۳ آبان ۵۸ دانشجویان پیرو خط امام آن اقدام انقلابی را انجام نمی دادند اکنون ایران اسلامی ما نیز به وضعیتی گرفتار بود که کشورهای خاورمیانه اکنون در آن به سر می برند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان نیز روز ۱۳ ابان ۹۷ را متمایز از تمام ۱۳ ابان های گذشته دانست و عنوان کرد: مردم انقلابی ایران با درک وضعیت موجود با تمام توان در روز ۱۳ ابان به خیابان ها خواهد امد و بار دیگر حمیت خود را از نظام به جهانیان نشان خواهند داد.

منصور احمدی افزود: بی تردید تنها هدف استکبار گسست میان دولت و ملت است که انشالله با حضور حداکثری همه اقشار محتلف شاهد شکست دشمن در این نقشه نیز خواهیم بود. 

وی تصریح کرد: تمام هنرمندان بوکان نیز در روز ۱۳  ابان همراه و همگام با تمام مردم کشورعزیزمان در این راهپیمایی دشمن شکن شرکت خواهند کرد

همچنین اعضاء شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان، دهیاران، مجمع اتاق اصناف، دانشگاه های ازاد،پیام نور،علمی کاربردی، بهداشت و درمان،حوزه های بسیج دانش آموزی، اصناف، یک و دو شهری و اصحاب رسانه بوکان با دعوت از آحاد مردم شریف بوکان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان اعلام کردند: همراه و هنگام با مردم انقلابی بوکان در راهپیمایی استکبار ستیز ۱۳ آبان حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/خ