15570255

به گزارش کانی پرس؛ نمایشگاه بزرگ کتاب بوکان روز چهارشنبه ۹ ابان ماه با حضور جمع کثیری از هنرمندان، نویسندگان و مسئولان این شهرستان در فرهنگ سرای سیمرغ گشایش یافت. رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان د حاشیه آئین افتتاح این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار کانی پرس عنوان کرد: گشایش این نمایشگاه بزرگ […]

به گزارش کانی پرس؛ نمایشگاه بزرگ کتاب بوکان روز چهارشنبه ۹ ابان ماه با حضور جمع کثیری از هنرمندان، نویسندگان و مسئولان این شهرستان در فرهنگ سرای سیمرغ گشایش یافت.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان د حاشیه آئین افتتاح این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار کانی پرس عنوان کرد: گشایش این نمایشگاه بزرگ جزء سلسله برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد و اسلامی شهرستان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در میان عموم مردم است.
منصور احمدی افزود: این نمایشگاه دومین نمایشگاه کتاب طی سال جاری در بوکان است که امید است تا پایان سال شاهد برگزاری چندین برنامه دیگر نیز باشیم.
وی تصریح کرد: نمایشگاه فوق به مناسبت هفته کتاب و کتاب خانی با حضور بیش از ۸ ناشر برتر کشوری و ۴ ناشر بوکانی به مدت یک ماه پذیرای علاقه مندان به کتاب خواهد بود.
احمدی ادامه داد: در این نمایشگاه بیش از ۶۰ هزار جلد کتاب در چهار هزار عنوان برای علاقه مندان به نمایش گذاشته شده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان عنوان کرد: در این نمایشگاه کتاب هایی با موضوع های مذهبی، ادبیات، تاریخ، روانشناسی، کودکان، فلسفه و کمک درسی و با ۴۰ درصد تخفیف به علاقه مندان و دوستداران کتاب عرضه شده است.
نمایشگاه بزرگ کتاب بوکان همه روزه و به مدت یک ماه از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ شب در فرهنگ سرای سیمرغ پذیرای علاقه مندان به کتاب است.
انتهای پیام/خ