17048

به گزارش کانی پرس؛ همین دو ماه پیش بود که مدیر عامل وقت سردار به همراه اسپانسر های متمول باشگاه در یک نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه بوکان از برنامه های خود برای تشکیل تیمی قدرتمند سخن به زبان آوردند و ایده های فرا بوکانی را برای این تیم عنوان کردند. برنامه های […]

به گزارش کانی پرس؛ همین دو ماه پیش بود که مدیر عامل وقت سردار به همراه اسپانسر های متمول باشگاه در یک نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه بوکان از برنامه های خود برای تشکیل تیمی قدرتمند سخن به زبان آوردند و ایده های فرا بوکانی را برای این تیم عنوان کردند.
برنامه های که شاید تیم های بزرگ کشوری نیز تا کنون از عهده انجام آنان بر نیامده اند ولی مسئولان وقت باشگاه با جدیت بر انجام این اقدامات اسرار داشتند و همین مهم سبب شد تا خبرنگار کانی پرس در همان جلسه مدیر عامل سردار را مدیری ماورای بداند که نارحتی شدید مجید حیدری را به دنبال داشت.
حال بعد از گذشت ۷ هفته از برگزاری رقابت های لیگ دسته دوم هواداران پرشور سردار شاهد بروز حاشیه های گسترده ای در تیم محبوب خود هستند تا جای که در نهایت و با تصمیم هیئت مدیره باشگاه مدیر عامل ماورای سردار بدون انجام وعده های خود از سمتش کنار گذاشته شد.
بی تردید فوتبال بوکان نیز از فوتبال کشور جدا نیست و این باشگاه با مشکلات عدیده ای رو به رو است و قطعا باید مدیرانی برای این تیم محبوب تصمیم گیری کنند که چم و غم فوتبال کشور را در سطح کشوری به خوبی آموخته باشند تا بتوانند در روزهای مهم تصمیمات سرنوشت سازی بگیرند.
حال و بنا به تصمیم هیئت مدیره در سطح مدیریت اجرایی باشگاه از مدیرعامل گرفته تا کادر فنی تغییر و تحول صورت گرفته و محمد محمدی به عنوان مدیر عامل و داوود سید عباسی که نسبتا کارنامه مثبتی در سطح فوتبال اول کشور دارد به عنوان کادر مدیریتی جدید محبوب ترین تیم فوتبال لیگ دسته دوم فوتبال کشور انتخاب شدند.
بی ترید جدای از آنکه چه کسانی به عنوان مدیرعامل و سرمربی تیم انتخاب شده اند فوتبال بوکان بویژه باشگاه سردار طی چند سال گذشته در میان تصمیمات انی روسا و همچنین مدیران ماورایی خود که هر کدام به نوعی سبب بالا بردن انتظارات هواداران شدند مچاله شده است.
بالا بردن انتظارت از تیمی همچون سردار که دارای ده ها مشکل زیر ساختی ست در نهایت سبب ایجاد وضعیت موجود در محبوب ترین تیم لیگ دسته دوم فوتبال کشور شده است.
بی تردید آینده فوتبال بوکان و حتی ورزش این شهر در گروه تغییر در زیر یر ساخت ها و نگرش ها است و همچنین بها دادن به ورزش پایه و حضور بازکنان بومی در بدنه ورزش شهرستان از جمله تیم باشگاهی سردار است.
در شرایط و وضعیت موجود در حوزه فوتبال بوکان هر تصمیمی که گرفته شود نمی تواند نجات دهنده پرهوادارار ترین ورزش این شهرستان باشد زیرا مدیران فوتبالی و هیئت مدیره سردار می بایست از هم اکنون در فکر تغییر و تحولات و استادارد سازی زیر ساخت های فوتبال باشند تا برای حداقل در دو فصل آینده شاهد حضوری تیمی با شرایط حرفه ای در لیگ های کشوری باشیم.
بی شک تصمیمات کارشناسی شده و در نظر گرفتن تمامی حاشیه های موجود در سردار و در کنار ان توجه به زیر ساخت های موجود می تواند سردار را در شرایطی بهتر قرار داد.
انتهای پیام/ح