5

به گزارش کانی پرس؛ عصر صبح روز شنبه (۵ آبان) با حضور مسئولان ورزشی استان، شورای اداری و جمعی از روسای هیئت های ورزشی این شهرستان آئین تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان بوکان برگزار شد. طی این آئین که در سالن جلسات فرمانداری بوکان برگزار شد مدیرکل ورزش و جوانان استان در […]

به گزارش کانی پرس؛ عصر صبح روز شنبه (۵ آبان) با حضور مسئولان ورزشی استان، شورای اداری و جمعی از روسای هیئت های ورزشی این شهرستان آئین تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان بوکان برگزار شد.
طی این آئین که در سالن جلسات فرمانداری بوکان برگزار شد مدیرکل ورزش و جوانان استان در سخنانی با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان بوکان در حوزه ورزش عنوان کرد: هفت ماه پیش برای اداره ورزش و جوانان این شهرستان سرپرست تعین کردیم اما دیگر امکان نداشت که ورزش بوکان را در بلاتکلیفی نگه داریم.
عبدالله چمن گلی افزود: ملارحیمی یکی از مدیران نمونه ورزش استان است که تمام تلاش خود را برای حضور وی در اداره کل انجام دادیم ولی وی اسار داشت که ادامه خدمت خود را در شهر بوکان سپری کند.
وی تصریح کرد: اکنون خوشبختانه شاهد انقلابی نوین در توسعه زیر ساخت های ورزشی در بوکان هستیم که امید است این مهم در دوران مدیرت جدید بیش از گذشته ادامه پیدا کند.
در ادامه آئین تودیع و معارفه رئیس ورزش و جوانان بوکان که در غیاب رئیس سابق این اداره برگزار شد انور ملارحیمی در سخنان کوتاهی با تشریح برنامه های خود ادامه داد: بی تردید در دوره گذشته برنامه های ما دارای دارای اشکالاتی بود که امید است با همکاری روسای هیئت ها و ورزشکاران بوکانی شاهد برطرف شدن این نقاط ضعف باشیم و نقاط قوت خود را بیشتر کنیم.
وی ادامه داد: هیچ فرقی میان هیچ یک از روسای هیئت ها وجود ندارد و تنها راه ارزیابی هئیت ها عملکرد و برنامه محوری انها خواهد بود.
ملارحیمی تصریح کرد: توسعه اماکن ورزشی، تعامل با دیگر ادارات سطح شهر، تعین وضعیت مغازه های خیابان ورزش، حمایت جدی از سردار و کشاورز و دیگر ورزش های شهرستان، تصریح در برگزاری رقابت های مهم کشوری و استانی به میزبانی بوکان از مهمترین برنامه های بنده در این پست خواهد بود.
در پایان نیز فرماندار بوکان در سخنانی با اشاره به شرایط موجود عنوان کرد: اکنون سخت ترین دوران برای تسدی پست های مدیریتی است.
جمال خسروی عنوان کردِ: هم اکنون زندگی به تمام معنا در بوکان به واسطه دو طبقه خاص وجود دارد یکی از انان جامعه ورزشکاران و دیگری صنعت گران بوکانی هستند که این دو مهم بوکان را به عنوان با نشاط ترین شهر منطقه معرفی می کنند.
وی ادامه داد: هر کدام از این دو بال در بوکان وجود نداشته باشد این شهرستان به مشابه گورستانی خواهد بود که هیچ صدای از آن شنیده نخواهد شد.
خسروی تصریح کرد: هم اکنون به عینه شاهد انقلاب عمرانی در حوزه ورزشی هستیم و اکنون در بسیاری از مناطق محروم بوکان شاهد ساخت و ازها در عرصه ورزش هستیم که این مهم می تواند به شناسایی نخبگان ورزشی بسیار کمک کند.
در این مراسم “رسول محی” تودیع و به جای او “انور ملارحیمی” به عنوان ریاست جدید اداره ورزش و جوانان بوکان معرفی شد.
در بهمن ماه سال گذشته، احمد نصراللهی از سرپرستی اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان کنار گذاشته شد و هدایت این اداره به رسول محی واگذار شد.
محی نیز بعد از ۹ ماه ریاست اداره ورزش و جوانان بوکان را واگذار کرد اما امروز در مراسم تودیعش حضور نیافت.
انتهای پیام/