97-04-c07-981

به گزارش کانی پرس؛ بعد از ظهر روز جمعه ۲۶ مرداد ماه دو جوان بوکانی در رودخانه های ساریقامیش و کانی کوزله (زرینه رود) غرق و جان خود را از دست دادند. در همین رابطه سید حسن حسینی مدیر کانون امداد ساتیار در گفتگو با رکانی پرس اعلام کرد؛ در حوالی ساعت ۱۸ عصر جمعه […]

به گزارش کانی پرس؛ بعد از ظهر روز جمعه ۲۶ مرداد ماه دو جوان بوکانی در رودخانه های ساریقامیش و کانی کوزله (زرینه رود) غرق و جان خود را از دست دادند.
در همین رابطه سید حسن حسینی مدیر کانون امداد ساتیار در گفتگو با رکانی پرس اعلام کرد؛ در حوالی ساعت ۱۸ عصر جمعه پس از تماس مردمی و درخواست کمک مبنی بر غرق شدن جوان ۱۹ ساله ای در رودخانه ساریقامیش فورا یک اکیپ از غواصان و امدادگران این کانون از سد شهید کاظمی به محل مذکور اعزام شدند.
حسینی در ادامه گفت که پس از رسیدن فورا عملیات جستجو شروع شده که پس از دقایق کوتاهی فرد مورد نظر پیدا و از زیر آب بیرون کشیده شد اما متاسفانه علی رغم تلاش زیاد امدادگران و کارشناسان اورژانس ۱۱۵ ؛ عملیات احیا ی وی موفق نبوده و مرگ وی تایید شد.
همچنین در حوالی ساعت ۱۹ نیز گزارشی از آتش نشانی رحیم خان مبنی بر غرق شدن جوانی اهل این روستا در رود کانی کوزله دریافت شد اما وی نیز پس از کشف جسد و بیرون آوردن آن؛جان سپرده بود.

این دو حادثه مشابه در حالی رخ داده که زرینه رود امسال تاکنون بیش از ۱۳ قربانی به خود گرفته است.

انتهای پیام/خ