photo_2018-08-16_17-23-25

به گزارش کانی پرس؛ تصادف شدید در جاده سد شهید کاظمی بیش از ۶ کشته و زخمی برجای گذاشت. در همین رابطه مسئول روابط عمومی اتش نشانی بوکان به کانی پرس گفت:در ساعت ۱۵:۰۵ بعدازظهر روز پنجشنبه بنا به تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که تصادفی شدید در جاده سد شهید کاظمی […]

به گزارش کانی پرس؛ تصادف شدید در جاده سد شهید کاظمی بیش از ۶ کشته و زخمی برجای گذاشت.

در همین رابطه مسئول روابط عمومی اتش نشانی بوکان به کانی پرس گفت:در ساعت ۱۵:۰۵ بعدازظهر روز پنجشنبه بنا به تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که تصادفی شدید در جاده سد شهید کاظمی مقابل روستای یاسیکند( ۷ کیلومتری بوکان) رخ داده که بعلت شدت برخورد سرنشینان داخل خودروها گیر کرده اند.

ظاهر فیضه مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان اظهار کرد که؛ در این راستا بلافاصله ماموران آتش نشان و امداد و نجات ایستگاه های ۱ و ۳ این سازمان به محل اعزام شدند.

وی ادامه در ادامه افزود؛ آتش نشانان بلافاصله عملیات رها سازی مصدومان هر دو خودرو را آغاز کرده و پس از برش خودروها و رها سازی آنان، توسط ۴ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان شهید قلی پور انتقال داده شدند.

حادثه مذکور برخورد بین نیسان_آبی با سمند بود که در آن متاسفانه راننده سمند در دم جان باخته و سه نفر دیگر سرنشیان آن که یک خانم و دو کودک خردسال بودند به بیمارستان اعزام شدند.
همچنین در این حادثه هر دو سرنشین نیسان نیز مصدوم و به بیمارستان انتقال داده شدند.

کارشناسان پلیس راه نیسان آبی را بعلت انحراف به چپ مقصر این حادثه اعلام کردند.