download

به گزارش کانی پرس؛ مشاجره خانوادگی در یکی از مناطق بوکان به خود سوزی دختر خانواده ختم شد. در باره جزئیات این حادثه مسئول روابط عمومی اتش نشانی بوکان شب چهاشنبه در گفتگو با کانی پرس عنوان کرد: در ساعت ۱۱:۲۸ صبح امروز( چهارشنبه) پس از تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده […]

به گزارش کانی پرس؛ مشاجره خانوادگی در یکی از مناطق بوکان به خود سوزی دختر خانواده ختم شد.
در باره جزئیات این حادثه مسئول روابط عمومی اتش نشانی بوکان شب چهاشنبه در گفتگو با کانی پرس عنوان کرد: در ساعت ۱۱:۲۸ صبح امروز( چهارشنبه) پس از تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که در منزلی در جوار فلکه فلسطین،دختر جوانی خود را به آتش کشیده است که بلافاصله نیروهای ایستگاه ۴ اندیشه به محل اعزام که در زمان ۳ دقیقه توانستند خود را به محل حادثه برسانند.
ظاهر فیضه افزود: حادثه فوق؛ اقدام خود سوزی دختر حدودا ۲۰ ساله ای بود که پس از مشاجره با مادرش اقدام به پاشیدن نفت برروی خود و روشن کردن آتش کرده بود.
وی ادامه داد: علت این حادثه معلوم نیست اما متاسفانه دختر جوان، از ناحیه دست و صورت بشدت دچار سوختگی شد؛ که فورا توسط ماموران اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان انتقال داده شد.
فیضه خاطر نشان کرد: در دی ماه سال گذشته نیز در روستای اوچ تپه بوکان خانمی ۱۹ ساله خود را به آتش کشید و متاسفانه جان خود را از دست داد.

انتهای پیام