IMG_1902

به گزارش کانی پرس، فرمانده سپاه شهدای استان اذربایجان غربی روز سه شنبه ۲۳ مرداد ماه و در جریان حضورش در بوکان در گفتگو با خبرنگار کانی پرس ضمن حساس خواندن شرایط موجود کشور عنوان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی طی ۴۰ سال گذشته جنگ های فراوانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی راه انداختند که با […]

به گزارش کانی پرس، فرمانده سپاه شهدای استان اذربایجان غربی روز سه شنبه ۲۳ مرداد ماه و در جریان حضورش در بوکان در گفتگو با خبرنگار کانی پرس ضمن حساس خواندن شرایط موجود کشور عنوان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی طی ۴۰ سال گذشته جنگ های فراوانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی راه انداختند که با وحدت و همدلی مردم شاهد شکست دشمن در تمامی این پیکارها بودیم.
سردار حبیب شهسواری عنوان کرد: در اوائل انقلاب دشمن جنگ قومیت ها را در داخل کشور به راه انداخت بعد از شکست در ان جبهه که سبب وحدت ملی در میان اقوام ایرانی شد استکبار جهانی جنگ ۸ ساله دفاع مقدس را بر کشور ما تحمیل کرد که در آن نیز شکست خورد.
وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی بعد از شست های مکرر در جنگ های سخت به نبرد های نرم روی آوردند و تاکتیک جنگ خود را وارد فازهای اقتصادی و فرهنگی کرده اند که به امید خدا و با وحدت مردم در این جنگ نیز پیروز و سربلند خواهیم شد.
فرمانده سپاه شهدا تصریح کرد: امروز دشمن با تمام توان وارد جنگ اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران شده است اما در این جنگ نیز مطمئنا شکست خواهد خورد زیرا انقلاب مراحلی از این سخت تر را نیز به پشتوانه وحدت ملی و ولایت فقیه پشت سر گذاشته است.
سردار شهسواری رمز عبور و پیروزی در این جنگ مدرن اقتصادی را طبعیت از فرامین ولایت فقیه دانست و عنوان کرد: اگاه سازی و اماده سازی مردم برای رویا روی با جنگ جدید استکبار علیه نظام وظیفه دیگر ما است زیرا برای پیروزی در این نبرد به وحدت، همراهی و همدلی و تبعیت از رهنمود های ولی فقیه نیازمندیم.
وی افزود: بی تردید تهاجم دشمن در جنگ اقتصادی و عملیات روانی شروع شده است که برای مقابله با ان می طلبد که مردم را در کنار خود داشته باشیم.
این فرمانده دوران ۸ سال دفاع مقدس عنوان کرد: حضور مردم و امادگی آنان در برابر تاکتیک ها و نقشه های دشمن می تواند پیروزی های بزرگی نسیب نظام و انقلاب کند.
فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی ادامه داد: دشمن اکنون با شایعه سازی و ایجاد جنگ روانی در حال تخریب روحیه و وحدت مردم است که ما به عنوان سربازان ولایت وظیفه داریم مردم را در این جنگ همراهی و آنان را از نقشه های دشمن آگاه و برای مقابله با آن آماده کنیم.
سردار حبیب شهسواری تصریح کرد: این امادگی با تزریق روحیه نشاط، همدلی در میان اقشار مختلف جامعه به دست خواهد آمد که طلب می کند بسیج به صورت گسترده در این حوزه وارد عمل شود.
همچنین فرمانده سپاه شهداء بعد از ظهر روز سه شنبه با حضور در منزل شهید شجاعی اولین شهید اهل تسنن مدافع حرم با خانواده این شهید والا مقام دیدار کرد.
در این دیدار صمیمی سردار شهسواری در سخنانی خانواده معظم شهدا را عزیزترین قشر در جامعه ایران دانست و عنوان کرد: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن همه ما ایرانی ها دارند که نمی توان ان را با هیچ چیزی جبران کرد.
وی ادامه داد: شهید شجاعی در راه حفظ اسلام و حریم اهل بیت تلاش کرد و در این راه به شهادت رسید که ما به این مهم افتخار می کنیم.
سردار شهسواری افزود: دیدار با خانواده شهدا همیشه برای ما قوت قلب و افزایش توان در برابر سختی ها و ماموریت ها است.