به گزارش کانی پارس؛ کاروان ۴۸۵ نفره بسیجیان بوکان روز چهارشبه ۱۷ مرداد ماه از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور بازدید و با ارمان های شهدا تجدید پیمان کردند. در حاشیه بدرقه این کاروان ۴۸۵ نفره معاون هماهنک کننده سپاه بوکان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کانی پرس عنوان کرد: ۳۱۵ نفر از این شهرستان […]

به گزارش کانی پارس؛ کاروان ۴۸۵ نفره بسیجیان بوکان روز چهارشبه ۱۷ مرداد ماه از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور بازدید و با ارمان های شهدا تجدید پیمان کردند.
در حاشیه بدرقه این کاروان ۴۸۵ نفره معاون هماهنک کننده سپاه بوکان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کانی پرس عنوان کرد: ۳۱۵ نفر از این شهرستان در قالب کاروان های عادی راهیان نور و ۸۰ نفر دانشجویی و ۹۰ نفر از بسیجیان خواهر بوکانی طی سه کاروان به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.
سرهنگ پاسدار منوچهر مودبی افزود: این کارها به مدت یک روز از مناطق عملیاتی شهرستان های نقده، سردشت و پیرانشهر بازدید و در انتهای روز به بوکان باز خواهند گشت.
وی ادامه داد: این کاروان ها در قالب ۱۳ دستگاه اتوبوس به این مناطق اعزام و انشالله قرار است طی روز های اینده ۴۸۰ نفر دیگر نیز به این مناطق اعزام شوند.
معاون هماهنگ کننده سپاه هدف از این اعزام ها را تحکیم پیوند بین نسل های مختلف جامعه عنوان کرد و افزود: قرائت وصیت نامه شهدا، روایت چگونگی عملیات های دوران دفاع مقدس و شرکت در کارگاه های مبارزه با جنگ نرم از برنامه های جنبی این کاروان است.
مودبی اعزام کاروان های راهیان نور را یک تلاش فرهنگی در دفاع از ارزش های اسلام، انقلاب و راه شهیدان و در مقابله با جنگ نرم عنوان کرد.

انتهای پیام/خ