به گزارش کانی پرس؛ کودک آزاری توسط نامادری سبب مرگ مغزی پسر ۶ ساله بوکانی شد. روز پنج شنبه کودکی ۶ ساله که با حالت تشنج, خونریزی_مغزی و با علایم کبودی و گاز گرفتگی در طرف چت صورت و ساق راست توسط پدر و نامادری اش به بیمارستان بوکان منتقل شد به دلیل وخیم بودن […]

به گزارش کانی پرس؛ کودک آزاری توسط نامادری سبب مرگ مغزی پسر ۶ ساله بوکانی شد.
روز پنج شنبه کودکی ۶ ساله که با حالت تشنج, خونریزی_مغزی و با علایم کبودی و گاز گرفتگی در طرف چت صورت و ساق راست توسط پدر و نامادری اش به بیمارستان بوکان منتقل شد به دلیل وخیم بودن وضعیت سلامتی اش به بیمارستان مهاباد منتقل شد و به گفته پزشک معالج این کودک, وی مرگ مغزی شده است.
در همین رابطه یکی از نزدیکان این خانواده به حبر نگار کانی پرس گفت: دیروز در کوچه سرماوز ۱۰ منطقه ترمینال قدیم بوکان مهاباد بر اثر کتک کاری های شدید و بی رحمانه نامادری که در خانه این کودک را به باد کتک گرفته و دست و پای وی را شکسته و بر اثر شدت جراحات وارده و ضربات سنگین بر جسم نحیف “پ. د” پسربچه نگون بخت بوکانی به صورت نیمه جان و بی هوش به بیمارستان بوکان و سپس به شهرستان مهاباد اعزام شده و در بخش مراقبت های ویژه بستری شد.
در همین رابطه شب یک شنبه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بوکان در گفتگو با زریان عنوان کرد: متاسفانه بر اساس اعلام نظر پزشک معالج این کودک مرگ مغزی شده است.
ایوب آذین پور افزود: پدر این کودک نیز از همسر خود که نامادری کودک مرگ مغزی است شکایت کرده است و باید در خصوص جزئیات بیشتر این پرونده منتظر اعلام نظر نهاد قضایی باشیم.
وی ادامه داد: دادسرای مهاباد برای نامادری کودک بوکانی که دچار مرگ مغزی شده است قرار تامین متناسب صادر کرده است و وی بازداشت شده است.
آذین پور تصریح کرد: این نامادری به اتهام ضرب و شتم تفهیم اتهام شده است و از آنجا که محل وقوع این حادثه بوکان است این پرونده به این شهرستان انتقال داده می شود.
یک منبع خبری مطلع نیز که نخواست نامش فاش شود، گفت: پدر این کودک تصمیم دارد اعضای بدن فرزندش را اهدا کند.
همچنین رئیس بهزیستی بوکان نیز امروز یک شنبه در گفتگو با کانی پرس ضمن تائید کودک آذری توسط نامادری سنگ دل در یکی از مناطق بوکان افزود: متاسفانه هم اکنون کودک در بیمارستان مهاباد و در بخش مراقبت های ویژه نگهداری می شود.

انتهای پیام/خ