به گزارش کانی پرس؛ دو تصادف در جاده بوکان سقز به فاصله کمتر از یک ساعت بیش از ۹ کشته و زخمی برجای گذاشت. مسئول روابط عمومی اتش نشانی بوکان در همین رابطه به خبرنگار کانی پرس گفت: در ساعت ۱۲:۵۵ بنا به درخواست کمک از سوی اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که تصادفی در […]

به گزارش کانی پرس؛ دو تصادف در جاده بوکان سقز به فاصله کمتر از یک ساعت بیش از ۹ کشته و زخمی برجای گذاشت.
مسئول روابط عمومی اتش نشانی بوکان در همین رابطه به خبرنگار کانی پرس گفت: در ساعت ۱۲:۵۵ بنا به درخواست کمک از سوی اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که تصادفی در مقابل غذا خوری کرمانشان در جاده بوکان سقز روی داده که چند تن از سرنشینان داخل خودرو گیر کرده و یک نفر نیز در دم فوت کرده است که در این راستا بلافاصله ماموران آتش نشان ایستگاه ۳ فرهنگیان و آمبولانس ایستگاه ۲ امیرآباد به محل اعزام شدند.

وی گفت؛آتش نشانان با رسیدن به محل فورا اقدام به عملیات رها سازی مصدومان را آغاز کرده و با کمک کارشناسان اورژانس ۱۱۵ بوسیله ۳ دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید قلی پور بوکان انتقال داده شدند.
این حادثه برخورد بین یک دستگاه پیکان با پراید بوده که در آن رانند پراید کشته و سه تن دیگر نیز بشدت مصدوم شدند.
فیضه در ادامه با اشاره به یک فقره تصادف دیگر در حوالی ساعت ۱۲ ظهر در جاده بوکان سقز مقابل روستای سراب ، افزود این برخورد بین یک دستگاه پژو پارس و سمند بوده که متاسفانه در این حادثه نیز یک نفر کشته و سه تن نیز مصدوم شدند.