به گزارش کانی پرس؛ جلسه کارگروه زیر بنائی ستاد بازآفرینی شهرستان بوکان روز سه شنبه با حضور روسای ادارات مربوطه و با ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این جلسه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان بر حل مشکلات مناطق حاشیه ای […]

به گزارش کانی پرس؛ جلسه کارگروه زیر بنائی ستاد بازآفرینی شهرستان بوکان روز سه شنبه با حضور روسای ادارات مربوطه و با ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان بر حل مشکلات مناطق حاشیه ای شهر و روستا تاکید کرد و گفت: حل مشکل این مناطق جزو اولویت های فرمانداری و مورد تاکید فرماندار شهرستان بوکان بوده و در سال ۹۷ بخشی از اعتبارات شهرستان به این حوزه اختصاص داده شده است.
وی گفت: اداره آبفای شهری طبق تعهد انجام شده باید نسبت به تامین آب شرب و بهداشتی مناطق سی متری مهندس رشیدی و نعل شکن تا پایان شهریور ماه اقدام نماید و در اسرع وقت شبکه آب و فاضلاب منطقه منطقه شهید نجاری را به اتمام برساند.
خسروپور در ادامه به مشکل شهرک دامداران و شهرک جوانان اشاره کرد و افزود: برق و آب این مناطق در کمیته برنامه ریزی شهرستان تامین اعتبار شده و از ادارات مرتبط خواست که از ادارات کل نسبت به تعیین پیمانکار اقدام نمایند.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان به مشکل مناطق حاشیه ای روستاهای بوکان اشاره کرد و گفت: نزدیک به ده هزار نفر در مناطق حاشیه ای روستاهای بوکان زندگی می کنند که فاقد خدمات مناسب آب و برق و گاز بوده و در دو سال اخیر جهت حل این مشکلات با بازنگری طرح هادی این روستاها جهت حل مشکلات قانونی ارائه خدمات در دستور کار بوده و خوشبختانه با پیگیری های جدی فرمانداری بازنگری ۴ روستا انجام گرفته و در مرحله ابلاغ قرار دارد و بازنگری ۵ روستای دیگر هم در سال ۹۷ تامین اعتبار شده است.
انتهای پیام/خ