به گزارش کانی پرس؛ مرگ یک خانواده بر اثر تصادف در بوکان، جاده های بوکان بوی مرگ می دهند، پیچ ملالر قربانی گرفت و… این تنها گوشه کوچکی از تیتر های هر روزه رسانه های بوکانی و حتی کشوری است که متاسفانه سبب شده است بسیاری از خانواده های بوکانی و غیر بوکانی بر اثر […]

به گزارش کانی پرس؛ مرگ یک خانواده بر اثر تصادف در بوکان، جاده های بوکان بوی مرگ می دهند، پیچ ملالر قربانی گرفت و… این تنها گوشه کوچکی از تیتر های هر روزه رسانه های بوکانی و حتی کشوری است که متاسفانه سبب شده است بسیاری از خانواده های بوکانی و غیر بوکانی بر اثر سوانح جاده ای داغدار شوند.
در اخرین مورد از این سوانح بعد از ظهر دو شنبه ۲۱ خرداد ماه به علت برخورد سمند با کامیون در جاده بوکان میاندواب حد فاصل پیچ ملالر متاسفانه هر دو سرنشین خودروی سواری در دم جان خود را از دست دادند.
در همین رابطه رئیس پلیس بوکان در گفتگو با خبرنگار عنوان کرد: بدنبال تماس های مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف مرگبار در محور بوکان _ میاندوآب (پیچ ملالر) بلافاصله فرمانده انتظامی و نیروهای تحت امر در معیت عوامل امدادی وپلیس راه در محل وقوع تصادف حضوریافت و ضمن ابراز همدردی با خانواده فوت شدگان عامل انسانی انحراف به چب ، سرعت و سبقت غیر مجاز راننده خودروی سمند را عامل اصلی تصادف مرگبار شامگاه امروز در محوریاد شده اعلام نمود .
سرهنگ محبعلی در ادامه اظهار داشت متاسفانه علیرغم تاکیدات و توصیه های مکرر پلیس در جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله داشتن سرعت مطمئنه وپرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز بازشاهد وقوع تصادفاتی از این قبیل به جهت عدم رعایت اصول راهنمایی و رانندگی هستیم.
سرهنگ محبعلی افزود در تصادف فوتی امروز که در ۱۸ کیلومتری جاده ( بوکان_ میاندوآب) مابین خودرو های سواری سمند و کامیون باری اتفاق افتاد به علت شدت تصادف و جراحات وارده راننده و سرنشین خودروی سمنددر دم فوت نمودند.
سرهنگ محبعلی با اشاره به اینکه تعداد ۲نفر در خودروی سمند بودند از هموطنان عزیز و‌خانواده های بزرگوار خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پیشگیری از تصادفات گام مهمی را در حفظ نیروهای انسانی برداریم.
از ابتدای سال جاری تا کنون ۴ فقرع تصادف در محور بوکان به میاندواب حد فاصل پیچ ملالر تا اوچتپه به وقوع پیوسته است که متاسفانه در این سوانح ۷ نفر جان خود را از دست دادند و نفر دیگر نیز مصدوم شدند.
لازم به ذکر است از شهر سیمینه تا شهر بوکان تک بانده است که پیچ ملالر به عنوان یکی از حادثه خیز ترین تقاط جاده ای استان نیز در ان قرار دارد که برابر مصوبه شورای ترافیک شهرستان در سال ۹۲ قرار به رفع این نقطه حادثه گرفت ولی تا کنون هیچ اقدامی ر ان صورت نگرفته است.
از سال ۹۲ تا روز دو شنبه ۲۱ خرداد ماه ۹۷ بیش از ۱۵ نفر در این نقطه از جاده بوکان به میاندواب جان خود را از دست داده اند که اخرین ان رئیس فقید اداره مسکن و شهرسازی بوکان به همراه همسر بودند.