به گزارش کانی پرس، در ادامه مبارزه قاطع پلیس با قاچاقچیان روز شنبه ۱۹ خرداد ماه ۲ قلم کالای قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در بوکان توسط نیروی انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد. در همین رابطه شب شنبه سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهر بوکان در گفتگو با کانی پرس در […]

به گزارش کانی پرس، در ادامه مبارزه قاطع پلیس با قاچاقچیان روز شنبه ۱۹ خرداد ماه ۲ قلم کالای قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در بوکان توسط نیروی انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
در همین رابطه شب شنبه سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهر بوکان در گفتگو با کانی پرس در باره جزئیات این دو محموله قاچاق گفت: تیم های عملیاتی فرماندهی انتظامی بوکان در راستای کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان از یکدستگاه اتوبوس بین شهری تعداد ۲۴۰۰ ثوب البسه خارجی و تعداد ۵ طاقه پارچه خارجی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال را توقیف نمودند که پرونده تکمیلی به مرجع قضایی تحویل گردید.
سرهنگ محبعلی اذعان داشت: ضمن توقیف خودروی مذکور، یک متهم نیز در این رابطه دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بوکان با اشاره به اینکه قاچاق كالا پدیده ای است كه از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یك جامعه را تهدید می كند، تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند و سامانه پیامک ۱۱۰ بصورت ۲۴ ساعته آماده دریافت درخواست های انتظامی ،اطلاعاتی و امنیتی شهروندان است.
پلیس بوکان از ابتدای سال جاری که توسط مقام معظم رهبری با عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است توانسته است بسیاری از محموله های قاچاق را کشف و ضبط نماید.
انتهای پیام/خ