به گزارش کانی پرس، جمعه آخر ماه رمضان از سوی بنیانگذار انقلاب اسلامی به عنوان روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین نامگذاری شده است و به همین علت مردم شهرستان بوکان همراه و هنگام با امت اسلامی با حضور بی نظیر خود در این راهپیمایی مشتی دیگر بر صورت رژیم کودک کش […]

به گزارش کانی پرس، جمعه آخر ماه رمضان از سوی بنیانگذار انقلاب اسلامی به عنوان روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین نامگذاری شده است و به همین علت مردم شهرستان بوکان همراه و هنگام با امت اسلامی با حضور بی نظیر خود در این راهپیمایی مشتی دیگر بر صورت رژیم کودک کش صهونیست خواهند نواخت

برهمین اساس مسئولان، نهاد ها و شخصیت های برجسته شهرستان در پیام های جداگانه ای ضمن دعوت از مردم انقلابی بوکان برای حضور هرچه باشکوه تر در این راهپیمایی عنوان کردند: که همه با هم در روز جهانی قدس هر چه فریاد داریم بر سر رژیم غاصب و کودک کش صیهونیستی خواهیم کشید.

امام جمعه بوکان در همین ارتباط و در گفتگو با خبرنگار کانی پرس با دعوت از همه آحاد همشهریان بوکانی برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس با اشاره به اینکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که از سوی امام خمینی(ره) به نام روز قدس نامگذاری شده است بیان کرد: بی شک با توجه به اینکه جهان اسلام، قدس را مالک خود می‌دانند که توسط صهیونیست‌ها غصب شده، بر مسلمانان واجب است که از آن دفاع کرده و قدس را از چنگال این رژیم غاصب و منحوس خارج کنند.

ماموستا عبدالرحمن خلیفه‌زاده تصریح کرد: بی‌شک اگر مسلمانان از قدس دفاع نکنند، دشمنان استکباری و در راس آن رژیم صهیونیستی روز به روز طمع بیشتری بر جان و مال و ناموس مسلمانان خواهند داشت، بنابراین باید از جان و مال و اولاد خود دفاع کرد.

* مسلمانان مشتاقانه و با دهان روزه در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند
وی تأکید کرد: بی‌شک تمامی ملت مسلمان ایران که پیرو خط امام خمینی(ره) و رهبری هستند مشتاقانه و با دهان روزه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد.
امام جمعه بوکان در ادامه گفت: علاوه بر آن، بر مسؤولان واجب است که با توجه به اینکه ملت ایران همواره در تمامی صحنه‌ها حضور دارند، در راستای حل و فصل مشکلات مردم مانند بیکاری و حل تورم گام بردارند تا عشق و علاقه مردم به نظام روز به روز افزایش یابد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان نیز به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای از آحاد ملت انقلابی و بصیر شهرستان بوکان برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل آورد .

این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند، جاودانه و تاریخی حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران بعنوان نماد وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی و همه مردم آزاده جهان در اعلام همبستگی و حمایت از آرمان مقدس آزادی فلسطین و قدس عزیز است.

بی گمان روز قدس امسال، فریادی رساتر و خروش بیشتری را می طلبد، چرا ظالمان جهان در برابر اقتدار و عظمت روز افزون اسلام و مسلمین تمام امکانات شیطانی خود را در راه تخریب و ترور و شرارت و تفرقه افکنی در منطقه به کار گرفته اند.

بی تردید طراحی هوشمندانه روز جهانی قدس توسط حضرت امام خمینی (ره) یک تصمیم راهبردی بود که طی ۳۹ سال اخیر سبب درماندگی دشمنان اسلام در برابر امت اسلامی شده است .

این بیانیه می افزاید: سپاه پاسداران شهرستان بوکان با دعوت از اقشار و آحاد مختلف مردم انقلابی و شهید پرور بوکان برای حضور گسترده و پرشور در مراسم و راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و نمایش اراده و ظرفیت امت اسلامی در مصاف با راهبردها و سیاست‌های جنایت‌آمیز آمریکا، رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای آنان علیه جهان اسلام تأکید کرده است .

رئیس شورای شهر بوکان نیز با بیان اینکه همه با هم در روز قدس شرکت می کنیم، گفت: این روز یکی از یوم الله ها و یادگار حضرت امام(ره) در حمایت و کامل و جامع و اتحاد ملی از مردم فلسطین است.

قزلجی افزود: مردم مومن و ایمان دار بوکان را دعوت می کنیم که همچون سالهای گذشته در این راهپیمایی باشکوه شرکت کنند تا با مشت های گره کرده خود اعلام انزجار خود را از رژیم کودک کش و تفرقه افکن صیهونیستی اعلام داریم
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز عنوان کرد: همشهریان بوکانی یک بار دیگر فارغ از هرگونه تعلقات سیاسی، هم‌گام و هم‌زبان با راسر کشور، ضمن شرکت باشکوه در راهپیمایی روز قدس، اقتدار و اتحاد خود را به رخ جهانیان نشان خواهند داد.
درویشی عنوان کرد: این‌جانب فرارسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشته و از تمامی مردم شریف بوکان برای حضور گسترده در این راهپیمایی دشمن‌شکن همگام با سایر نقاط کشور دعوت به عمل می‌آورم.

مدیریت آموزش و پرورش بوکان نیز با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس گفت: بر اساس سنت بسیار پسندیده و نیکو و یادگاری که از امام عزیز به عنوان بنیانگذار جمهوری اسلامی داریم همه ساله آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس نامگذاری شده و به همین علت همه روزه داران در راهپیمایی عطیم روز قدس با هدف و نفی خوی استکباری استکبار جهانی شرکت خواهیم کرد.
مام عزیزی تاکید کرد: ضمن اینکه در روز قدس حضور پیدا می کنم دیگران را هم دعوت می کنم تا در این روز برای حضور و همبستگی شرکت کنند.

همچنین دانشگاهای ازاد، علمی کاربردی و پیام نور، سازمان بسیج دانش آموزی، سازمان بسیج دانشجویی، ادارات آب و فاضلاب، تبلیغات اسلامی، اتاق اصناف، اعضای شورای شهر و شهرداری بوکان، ادره ورزش و جوانان و بسیاری دیگر از نهاد و شخصیت های مهم بوکانی در تماس های جداگانه با پایگاه خبری کانی پرس ضمن دعوت از آحاد مردم مامون و روزه دار بوکانی در راهپیمایی روز جهانی قدس عنوان کردند: که همراه و هنگام با مردم بوکان در این راهپیمایی دشمن شکن شرکت خواهیم کرد.

انتهای پیام/خ