به گزارش کانی پرس، در استانه عید سعید فطر و در بهبه تبلیغات سمی شبکه های معاند علیه نهاد مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) مردم همیشه نوع دوست بوکان همانند همیشه بار دیگر سخاوت مهربانی خود را نشان دادند و طی ماه مبارک رمضان بیش از ۶۲۰ میلیون ریال به نیازمندان از طریق کمیته […]

به گزارش کانی پرس، در استانه عید سعید فطر و در بهبه تبلیغات سمی شبکه های معاند علیه نهاد مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) مردم همیشه نوع دوست بوکان همانند همیشه بار دیگر سخاوت مهربانی خود را نشان دادند و طی ماه مبارک رمضان بیش از ۶۲۰ میلیون ریال به نیازمندان از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره) کمک کردند.
در همین رابطه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بوکان به کانی پرس گفت: بنا به رسم هر ساله و در ماه مبارک رمضان این نهاد مردمی جهت کمک به مستمندان و نیازمندان با برگزاری جشن رمضان بعد از جمع اوری هدایا و کمک های نقدی مردم ان را در میان جامعه هدف تقسیم می کند.
قادر درویشی افزود: در جشن رمضان و همچنین دیگر روزهای رمضان امسال بیش از ۶۲۰ میلیون تومان از سوی خیرین به نهاد مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) کمک شده است که انشالله این کمک ها بعد از تبدیل شدن به بسته های حمایتی در میان نیازمندان تقسیم خواهد شدکه این خود یک رکورد است.
وی ادامه داد: از ابتدای ماه رمضان تا کنون ۷۱۶ بسته غذایی دیگر بین خانواده های تحت حمایت توزیع و از تعداد ۴۳ خانواده نیازمند در قالب طرح مفتاح الجنه توسط مسولین و خیرین دیدار و دلجویی به عمل آمده است.
درویشی تصریح کرد: سعی خواهد شد بسته های جدید حمایتی روز پنجشنبه بارگیری و در میان نیازمندان روستاهای بوکان در چند اکیپ مختلف پخش و توزیع گردد.
وی با بیان اینکه کمیته امداد بوکان ۴ هزار ۷۰۰ خانواده را تحت پوشش دارد، گفت: از همه شهروندانی که در طول ایام سال و بویژه ماه مبارک رمضان با مهربانی ، اخلاص و احسان به یاری نیازمندان و محرومین می شتابند تشکر می کنم.
درویشی در پایان ضمن دعوت از مردم خیر و نیکوکار برای مشارکت در برنامه‌ های کمیته امداد به‌ خصوص در ماه مبارک رمضان، گفت: پرداخت کمک‌ های نقدی به شماره‌ حساب ۰۱۰۴۹۹۴۹۲۱۰۰۴ بانک ملی از مهم‌ ترین روش‌ های آسان کمک به نیازمندان این نهاد است.
انتهای پیام/خ